Як відрізнити грецьку шубу від китайської. Яка різниця між грецькою і китайської шубою ра.

Знамениті грецькі шуби славляться на весь світ своєю неперевершеною красою, якістю і дешевизною. Виробляються вони в сонячній Греції, в містечку Кастор, звідки і надходять на російський ринок. Часто на практиці виявляється, що відрізнити грецьку шубу від китайської дуже складно. Тому існує чималий ризик купити товар поганої якості.
Інструкція
1
Визначтеся, з якого хутра ви бажаєте придбати шубу . Уважно вивчіть можливі варіанти і виберіть найбільш вподобаний вам за зовнішнім виглядом і властивостями. Не забувайте відразу врахувати можливу вартість якісної шуби.
2
Купуйте вироби виключно в магазинах або профільних салонах.
3
Вподобану шубу візьміть у руки і уважно розгляньте. На якісному виробі хутро має бути дуже густим, блискучим і мати рівну забарвлення. Виняток становлять дорогі дизайнерські шуби, які лише злегка тонують.
4
Якщо ви помітили, що між ворсинками проглядаються ділянки шкірного покриву (міздрі), знайте - це китайське якість. Азіатські майстри використовують метод розтягування шкурок, щоб заощадити на виробництві.
5
Вивчіть хутро на дотик. Якщо він справжній, то повинен мати еластичність, але при цьому не сильно м'ятися і розтягуватися. У цьому випадку всі ворсинки повернуться в початкове положення, коли ви приберете руку. Крім того, вони не повинні обсипатися.
6
Доторкніться до хутра трохи вологим носовою хустинкою. Якщо він забарвиться, то шуба - китайська або відреставрована.
7
Відчуйте, наскільки важка шуба. Якщо вона легка, то при її виготовленні використовувалася технологія розтягування шкурок. Вона не може бути грецької.
8
Відрізнити грецьку шубу від китайської ви можете, глянувши на шви. Якщо вони строго горизонтальні і збігаються один з одним - перед вами дуже якісний виріб. Шкурки на китайських шубах, як правило, склеєні.
9
Ознакою хорошого товару є рівні контури коміра, його стійкість, гладкий подклад і рівна строчка.
10
Приміряйте шубу - вона повинна добре сидіти. Якщо рукава скручуються і доставляють незручність - це китайське якість.
11
Вивчіть маркування. На справжньою грецької шубі ярлики на підкладці повинні бути ідентичні етикетці, до якої додається інструкція на декількох мовах.
Корисна порада
Відрізнити грецьку шубу від китайської можна по ряду ознак. Але найголовніше, що на якісний виріб продавець повинен надати гарантію.