Як знайти роботу випускнику. Як випускнику шукати роботу.

Перша проблема, яка виникає у випускника ВНЗ - це знайти роботу . Багато роботодавців вважають за краще мати співробітників вже з досвідом роботи, тому знайти роботу випускнику вельми складно.
Інструкція
1
Для початку слід визначитися, що вам важливіше в даний момент: висока заробітна плата або підвищення кваліфікації.
2
Щоб отримати хоч найменший досвід по своїй спеціальності, слід в момент навчання пройти практику в якій-небудь фірмі або компанії. При цьому, вивчаючи додаткову літературу та спостерігаючи за роботою співробітників, ви підвищите ваш рівень кваліфікації підвищиться. Таким способом ви вб'єте двох зайців: вивчіть свою професію не лише в теорії, а й на практиці, отримавши при цьому невеликий заробіток, а також придбаєте досвід роботи. Якщо ви проявите старанність і покажіть себе в компанії позитивно, то є можливість з отриманим повагою залишитися в цій фірмі в ролі повноцінного співробітника.
3
Підійдіть серйозно до вибору подальшого місця роботи. Проконсультуйтеся і дізнайтеся, в яких компаніях є можливість кар'єрного росту і зупиніть вибір на найкращому варіанті.
4
Щоб загострити увагу роботодавця на вашій персоні, потрібно правильно і грамотно скласти резюме. Поцікавтеся, як воно має виглядати. Саме з резюме починається знайомство з вами у цій компанії.
5
При зустрічі з роботодавцем не прагнете отримати все і відразу. Наявність у вас додаткових навичок, знання мов або червоного диплома є великим плюсом. Випускник повинен розуміти, що як фахівець і професіонал своєї справи він ще слабенький, тому на співбесіді намагайтеся показати свої можливості і внутрішній потенціал, а не амбіції цінного працівника.
6
До пошуків майбутнього місця роботи новоспеченому фахівцеві слід підійти дуже серйозно. Знайти роботу випускнику, яка буде відповідати всім вимогам, можна в газетах, інтернеті, на біржі праці або за порадою знайомих. Використовуйте всі можливості, не нехтуючи навіть оголошеннями на вулиці і на самих організаціях.