Як надрукувати книжку.

Можливо, ви завжди мріяли про випуск книги, про те, щоб привнести в цей світ частинку себе за допомогою друкованого слова. Якщо у вас є рукопис або набрані матеріали, які можна оприлюднити, то саме час задуматися про друк.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили надрукувати книгу за свій рахунок, то десятки друкарень вже чекають ваше замовлення. Залежно від поставлених завдань, видати книгу можна і невеликим накладом. Для цього потрібно зателефонувати в друкарню і зробити замовлення. Щоб заощадити на друку, виберіть для книги м'яка обкладинка і офсетну або газетний папір. Як правило, друк книги накладом у десять тисяч примірників при економії на папері і палітурці обходиться в пару тисяч американських доларів. Але зате ви отримаєте весь тираж на руки і зможете розпоряджатися ним на свій розсуд.
2
Є варіант надрукувати книгу через видавництво, якщо ваш твір написано на гідному рівні і може зацікавити читача. Для цього потрібно розіслати екземпляри в електронному або рукописному варіанті в видавництва і постаратися звернути увагу професіоналів на своє творіння. Можливо, в першому-другому ви отримаєте відмову. Не переживайте, пропонуйте свою працю іншим профільним компаніям. Не варто уникати невеликих видавництв, є шанс надрукувати книгу через них. Якщо робота зацікавила видавця, з вами полягає авторський договір на певний термін. Обговоріть, що при подальших перевиданнях книги, вам будуть покладені відсотки з продажу. Постарайтеся виключити з договору пункт про виплату вам гонорару тільки після реалізації тиражу, інакше грошей ви можете не побачити.
3
Перед печаткою твори подбайте про вихідні даних книги, номері ISBN, кодах УДК, ББК і авторське знакові. Якщо вашою роботою займається видавництво, то воно може зробити це за вас, але тільки в тому випадку, якщо вона зареєстрована в Російській книжковій палаті і має на це право. ISBN - міжнародний ідентифікатор кожної книги. Без нього ваш твір не зможе надійти у вільний продаж. Щоб бібліотеки взяли книгу в свої фонди, присвоюється код ББК. УДК визначає до якого виду знань відноситься твір. Авторський знак складається з букви і двох цифр, розташовується під індексом ББК. Роботами з присвоєння ідентифікаторів займається Російська книжкова палата. Не забудьте в вихідних даних про знак охорони авторського права - (c) Copyright. Він використовується разом з прізвищем автора або юридичним назвою фірми, яким належить авторське право.
4
Згідно Федеральному Закону РФ «Про обов'язковий примірник документів» ви повинні від 3 до 16 книг (залежно від виду видання) направити в Російську книжкову палату для обліку. Несвоєчасна відправка друкованого видання розглядається як адміністративне правопорушення.
Корисна порада
Вам можуть бути корисні наступні джерела: - Федеральний закон "Про обов'язковий примірник документів" .- ГОСТ Р 7.0.4-2006 "Видання. Основні елементи".