Як паяти пластмасу.

Один з методів ремонту сколів і тріщин на пластмасі - застосування епоксидних смол. Однак професіонали радять чинити інакше. Найкраще тріщини на пластмасі зварювати із застосуванням одночасного армування. Робиться це так.
Інструкція
1
Для того щоб приступити до роботи для початку підшукайте армуючий матеріал. Підійде бронзова сітка не дуже товста (0.1-0.2 мм), нежесткая, але така, щоб була здатна тримати форму після деформації. Вибирайте саме бронзу, так як вона відмінно прогрівається, паяє і не іржавіє, хоча також можуть підійти латунна або мідна сітки.
2
Отже, насамперед пластик необхідно вимити, потім проведіть зачистку всіх ділянок, що містять різні дефекти до стану чистого пластика, тобто очистіть від наявних відколів, тріщин по всьому периметру на відстані приблизно 5 мм від краю. Тепер візьміть бронзову сітку і наріжте її на смужки, ширина яких складе близько 7-10 мм.
3
Візьміть паяльник, увімкніть його в розетку, і поки він нагрівається, візьміть пластмасу , покладіть на неї нарізану смужку сітки так, щоб вона перекривала тріщину з усіх боків, і притисніть їх один до одного паяльником. Тим же чином пропоїти всі шви.
4
Зверніть увагу, що почати необхідно з лицьового боку. Якщо пластмаса тонка, то зі зворотного боку, швидше за все, проступить горбок, його злегка загладьте за допомогою того ж паяльника. Якщо ви працюєте з товстою пластмасою, то пропаяти можна і зі зворотного боку. На швах робіть ямки, а не залишайте горбки, їх потім простіше прибрати (наприклад, за допомогою шпаклівки).
5
Плюсами даного способу роботи з пластмасою є те, що деталі можна надати первинний вигляд навіть з обох сторін. До того ж все відбувається досить швидко, то є багато часу така процедура у вас не забере.
6
Якщо ж ви вирішите скористатися смолою або клеями, попередньо проведіть тест на "жирність" матеріалу, для цього капніть водою на пластик. Якщо крапля розтікається, то можна наносити засіб без обробки, а от якщо крапля зберегла форму, то доведеться або сточувати або знежирювати (наприклад, спиртом, бензином, розчинником) .Щоб не експериментувати з клеями, використовуйте перевірений клей для всіх видів пластика "Plast spezial "від UHU.
Корисна порада
При паянні пластмаси працюйте тільки в приміщеннях з хорошою вентиляцією, так як її випаровування можуть завдати шкоди вашому здоров'ю.