Як змінювати формат відеофайлів.

Все частіше користувачі стикаються з необхідністю зміни форматів відеофайлів, наприклад, для комфортного їх перегляду на мобільних пристроях. Ця операція дещо складніше простого перейменування файлу і вимагає додаткового програмного забезпечення, однак, розібравшись один раз, цей процес не викличе труднощів вже ніколи в майбутньому.
Інструкція
1
Отже, для початку вам буде потрібно програма Virtual Dub, мабуть, найкраща програма для роботи з відео, а крім неї - набір кодеків, як для розпакування, так і для подальшого кодування відеофайлу. Кодеки краще ставити в наборі (наприклад - K-Lite).
2
Відкрийте в програмі Virtual Dub файл, який хочете перекодувати (File -> Open Video File).
3
Далі натисніть "Video", потім "Compression" і виберіть кодек, в який хочете перевести ваш фільм (наприклад, DivX).
4
Натисніть на кнопку "Configuration", і виберіть в меню "Certification profile" готовий профіль для перекодування (наприклад - "mobile profile") або ж виставте свої значення бітрейта в пункті "Rate control".
5
Якщо ви хочете додатково обробити відео (наприклад - змінити дозвіл), то ви завжди можете додати в процес обробки бажані фільтри, натиснувши "Video", а потім "Filters".
6
Коли ви вибрали всі налаштування, можна приступати до, власне, перекодированию файлу. Виберіть "File", потім "Save as AVI", виберіть ім'я файлу і чекайте закінчення процесу.