Як зв'язати гачком дитячий сарафан. сарафан для дитячого садка гачком.

Гарний сарафан , пов'язаний мамою чи бабусею, обов'язково сподобається маленькій принцесі і стане предметом гордості і хвастощів перед подружками в дитячому садку або на дитячому майданчику. Його можна пов'язати з бавовняної пряжі, і тоді він стане незамінним предметом літнього гардеробу модниці. А якщо зв'язати сарафан з вовняної пряжі, то він буде зігрівати дівчинку в прохолодні осінні дні.
Вам знадобиться
  • - 300-350 г пряжі;
  • - гачок №2-3,5.
Інструкція
1
Виміряйте окружність грудей дівчинки, довжину спинки до талії і довжину спідниці. Цих трьох мірок буде достатньо.
2
Зв'яжіть зразок, щоб визначити щільність в'язання. Розділіть кількість петель в зразку на кількість одержані сантиметрів. Таким чином, ви дізнаєтеся кількість петель в одному сантиметрі. Помножте обхват грудей на вийшло значення - стільки повітряних петель має бути в ланцюжку для початку в'язання. Наприклад, обхват грудей дівчинки 63 см, а щільність в'язання: дві петлі в одному см. Отже, вам потрібно зв'язати ланцюжок з 126 повітряних петель. Щоб не приміряти деталь (діти дуже не люблять що-небудь міряти), можна зробити викрійку з паперу, до якої потім будете прикладати в'язане полотно.
3
Чим тонше пряжа, з якої ви збираєтеся в'язати сарафан , тим тонше повинен бути гачок. Зазвичай виробники пряжі вказують на етикетці рекомендований номер гачка.
4
Отже, наберіть 126 повітряних петель і замкніть їх в коло. В'яжіть вкруговую обраним візерунком за схемою на необхідну величину.
5
Щоб зв'язати спідничку, по краю ліфа наберіть петлі і в'яжіть фантазійним візерунком, ніж ажурні буде візерунок, тим красивіше вийде сарафан .
6
Наберіть на спинці кількість петель для бажаної ширини бретелей. Чим ширше бретелі, тим більше петель потрібно набрати. В'яжіть їх небагато більше необхідної довжини, так ви зможете регулювати їх довжину і не доведеться надвязивать сарафан , коли дитина підросте, достатньо лише буде перешити гудзик.
7
Бретелі можна зробити з атласної стрічки в тон сарафан а. Пришийте два відрізки стрічки спереду і на спинці. Такий сарафан зручно одягати, зав'язуючи стрічки на плечах. В районі талії також можна вставити атласну стрічку і зав'язати симпатичний бантик.
8
Готовий виріб зволожите, розкладіть на гладкою і рівній поверхні, наприклад, столі або пральній машині і дайте висохнути. Прасувати його не варто.
9
Прикрасьте сарафан яскравими квітами, пов'язаними гачком. Доповніть вбрання капелюшком або панамкою з таким же декором. Вийде милий комплект, і дівчинка не залишиться непоміченою.
Діти ростуть дуже швидко, тому речі для них вигідніше, практичніше шити і в'язати самостійно. Сарафанчик для дівчинки, пов'язаний з легкої бавовняної нитки буде зручний і красивий у спекотну погоду, а виготовлений з вовняних товстих ниток, він зможе зігріти прохолодною восени або взимку. Крім того, річ завжди можна довязивать по мірі росту дитини. Як варіант, можете розпустити і зв'язати з отриманих клубочків жилет, носочки, шарф.
Вам знадобиться
  • Пряжа, спиці на волосіні.
Інструкція
1
Визначте розміри виробу: сантиметром обхопіть груди, стегна дитини та промерьте довжину сарафана.
2
Намалюйте викрійку на папері у вигляді прямокутника, де довжина - це дві третини загальної довжини виробу, а ширина - це обхват грудей.
3
Оберіть пряжу. На зростання дев'яносто сантиметрів знадобиться близько п'ятдесяти грамів нитки довжиною сто метрів. сарафанчик рекомендується в'язати з бавовняної або вовняної пряжі з додаванням акрилу (чистошерстяная нитка колеться). Купуйте меланж, «жаккард», букле. Вам не потрібно буде в'язати складним візерунком, так як малюнок вироби вийде дуже ефектним і ошатним за рахунок фактури нитки. Підготуйте спиці на волосіні.
4
Зв'яжіть зразок у вигляді квадратика, розрахуйте щільність в'язання (дві-три петлі на один сантиметр).
5
Почніть роботу зі спинки, наберіть вісімдесят чотири петлі і в'яжіть шість рядів хусткової в'язкою. Продовжуйте, збавляючи з боку бічних швів в кожному шостому ряду, дев'ять разів по одній петлі. На висоті тридцять сантиметрів від початку в'язання закрийте для пройм з двох сторін по чотири петлі в кожному другому ряду (два рази по дві і два рази по одній петлі). В'яжіть ще сім сантиметрів і закрийте горловину: посередині двадцять дві петлі. Бретелі виконуйте окремо, по вісім петель на кожну. На загальній висоті сорок чотири сантиметри закінчите роботу. Прикладіть деталь до викрійці, звірте розміри.
6
Передню частину в'яжіть аналогічно спинці, враховуючи, що горло повинно бути небагато нижче (на висоті тридцять п'ять сантиметрів).
7
Акуратно отпарьте деталі, зшийте бокові шви і бретелі. Пройми, виріз, поділ обв'яжіть гачком (зробіть рюш ниткою контрастного кольору). Ще раз злегка отгладьте виріб. Прикрасьте сарафан намистинами, готової аплікацією, бунтом, вишивкою. У міру зростання вашої дитини довязивайте бретелі, низ сарафанчика (наприклад, в'язаній воланом) .Фантазіруйте, пробуйте варіанти поєднання кольорів і фактури пряжі. Дитячий сарафан буде шедевром, виконаним вашими руками.