Як зробити прикраси із стрічок. Як зробити wdtnjxrb для тюлі зі стрічки.

З атласних стрічок можна зробити найрізноманітніші квіти, якими можна прикрасити взуття, одяг, сумочку, шпильки, обідки, і навіть зробити кольє або браслет. Такий квіточку - маленький шедевр. Поєднуючи прикраси з стрічок , можна зробити картину. Оригінальний подарунок з прикраси ми нікого не залишить байдужим.
Вам знадобиться
  • - атласні стрічки різної ширини;
  • - намистини;
  • - клейовий пістолет;
  • - нитки в тон стрічки;
  • - голка.
Інструкція
1
Щоб зробити пелюстка, візьміть шматочок стрічок окуляри, довжина якого буде залежати від розміру майбутнього квітки. Можна стрічок у відразу не відрізати. Спочатку скласти пелюстка, а потім, якщо сподобалося, відрізати.
2
Складіть широку стрічок у навпіл. Якщо стрічок а середньої ширини або вузька, то складати її не треба.
3
З'єднайте кінчики стрічок окуляри, вийде своєрідний конус. Загніть кінчики до себе або від себе. Обпечуся запальничкою і швидко притисніть пальцями.
4
Якщо додати стрічок очку іншого кольору, то при складанні вийде гра кольору. Другий шматочок стрічок и можна розташувати не тільки посередині, але і по краях. Пелюстка буде виглядати по-іншому.
5
Ще один варіант пелюстки. Перекрутіть стрічок у і складіть її кінчики один з одним. Складіть ще раз до себе, а можна і в інший бік. Закріпіть запальничкою, і лепесточек готовий. Зробіть кілька таких пелюсток.
6
Візьміть гурток з картону або фетру, прикладіть до нього пелюстки. Для однорядного квітки достатньо 5-6 пелюсток. Приклейте їх до основи за допомогою гарячого клейового пістолета. Центр квіточки прикрасьте бусиною.
7
Щоб зробити трояндочку, візьміть стрічок у і складіть її край під кутом. Поверніть в невелику трубочку. Продовжуйте загортати квітка по колу, формуючи пелюстки. Кожен наступний пелюстка скріпляйте ниткою і голкою. Якщо зробити кілька обертів, вийде бутон. Якщо довжина стрічок и буде більше, то вийде пишний квітка.
8
Прикрасьте цими квітами одяг, сумку, портьєри. Прикріпіть на просту шпильку, гумку або ободок. Ексклюзивна прикраса-канзаши готово.
9
За допомогою атласних стрічок можна до невпізнанності змінити звичайне трикотажне плаття-бюстьє. Зробіть з стрічок петлі різної довжини і нашейте їх уздовж вирізу. Таким чином ви освіжіть старий наряд.
10
Оригінальна намисто з стрічок зробити теж просто. Підберіть кілька стрічок різного кольору, щоб відтінки створювали плавний перехід від одного кольору до іншого. Складіть стрічок и гармошкою, проробіть отвір і всуньте ланцюжок. Таке нехитре на перший погляд намисто дуже ефектно.
Стрічка - один з найдоступніших матеріалів для виготовлення оригінальних прикрас. У будь-якому галантерейному магазині ви знайдете безліч капронових, атласних, синтетичних стрічок, з яких можна зробити і брошку, і шпильку, і кліпси, і намиста.
Вам знадобиться
  • - стрічки;
  • - фурнітура;
  • - голка;
  • - нитки.
Інструкція
1
Найпростішу, але ефектну шпильку можна зробити у вигляді банта. Від широкої стрічки відріжте шматок завдовжки приблизно 25 см і трохи стрічечки вузькою, в тон або контрастного кольору. Широку стрічку зшийте в кільце і заутюжьте так, щоб шов виявився посередині тієї сторони, яка буде кріпитися на затискач.
2
Прошийте кільце уздовж шва наметочним швом, захоплюючи тильну і зовнішню сторони. Зробіть збірки. Накладіть вузьку стрічку на шов так, щоб теж вийшло колечко, що охоплює майбутній бантик, і зшийте з тильного боку. Цей бантик можна пришити на затискач. Таким же чином можна зробити і краватку-метелика, пришивши бантик на гумку.
3
З атласної стрічки можна зробити троянду. Вам знадобиться шматок завдовжки 20-30 см, шириною 2-3 см. Короткий зріз загорніть на 0,3-0,5 см на виворітну сторону і прошийте наметочним швом. Нитка повинна бути строго в тон. Чи не обриваючи нитки, прошийте наметочним швом довгий зріз. Злегка прісборьте стрічку. Почніть закручувати трояндочку від загнутого короткого краю. Кожен виток пришивайте парою стібків до попереднього по накиданому краю. В кінці роботи зробіть ще пару стібків крізь усі витки. Пришийте трояндочку до затиску, на якому є отвори. На шпильці може бути і декілька трояндочок. З таких квіточок можна зробити і намиста, пришивши їх до шматка тонкої тасьми того ж кольору.
4
Щоб зробити мак, вам знадобиться 2 стрічки різної ширини. Бажано, щоб вони були контрастного кольору. Наприклад, пелюстки можна зробити рожевими, а серединку - чорною або темно-червоною. Від обох стрічок відріжте шматки завдовжки приблизно по 15 см. Широку стрічку прошийте по кромці швом «уперед голку» дрібними стібками і щільно стягніть. Розправте коло. При необхідності закладіть розріз. Ті ж процедури виконайте з вузькою стрічкою. Зшийте обидві заготовки по центру. Прикріпіть мак на затиск або шпильку. Композицію можна доповнити серединкою з намистини або бісеру того ж кольору, що і вузька стрічка, а також листочками.
5
Щоб зробити стилізований лист, достатньо взяти шматок вузької атласною зеленої стрічки довжиною приблизно 6 см. Складіть його навпіл лицьовою стороною назовні. Зшийте вузькі краю. Розправте листок так, щоб з одного боку з-під зовнішнього боку приблизно на сантиметр виступала внутрішня. Загладьте лінію згину. Якщо ви робите брошку або шпильку складається з листя і квітів, спочатку пришивайте листя.
Корисна порада
Цікаво буде виглядати навіть найпростіший бант, зроблений з декількох стрічок різної ширини і кольору. Знадобляться шматки довжиною не менше 70 см. Складіть їх разом, знайдіть середину і зшийте декількома стібками. Волосся зберіть у хвіст гумкою, потім стрічкою. Зауважте бант і розправте. Кінці стрічок можна закрутити плойкою. Особливо ефектно виглядає бант, якщо в ньому є довгі синтетичні стрічки, які можна закрутити великими кільцями.