Як почати новий бізнес.

Почати нову справу під силу кожному, хто цього забажає. Бізнес можна «розкрутити» і зробити прибутковим практично з нуля, якщо правильно спланувати всі кроки, проаналізувати ситуацію на ринку і знайти хороших працівників.
Інструкція
1
Розробіть цікаву і реалістичну бізнес-ідею. Продумайте, що буде продуктом вашого бізнесу, який товар ви будете продавати або яку послугу надавати.
2
Проаналізуйте, хто буде вашими клієнтами, яку суму грошей вони витрачають на послуги (продукцію, товар), подібні вашим. Подумайте, чи є на сьогоднішній день у ваших потенційних клієнтів незадоволені потреби і здатні ви будете їх задовольнити. Проаналізуйте, що ви зможете протиставити своїм конкурентам (краща якість, більш низькі ціни і т.д.).
3
Обміркуйте, як ви будете реалізовувати свою продукцію або послуги. а також опрацювати можливі канали продажів. Попередньо домовитеся про оренду або купівлю, при необхідності, магазинів, офісу, складів і т.д. Одночасно починайте переговори з потенційними клієнтами та постачальниками.
4
По кроках опишіть, як виконуватиметься основний процес. Наприклад, від моменту покупки товару у постачальника до його продажу. Вирішіть транспортні питання, питання доставки товару. Розподіліть, хто і чим буде займатися. Прорахуйте мінімально необхідну кількість працівників.
5
Складіть фінансовий план вашого бізнесу. Тут прорахуйте кілька основних моментів: стартовий капітал (скільки потрібно буде грошей для «розкрутки»), постійні витрати (витрати, які є навіть, коли фірма працює в збиток - орендна плата, оклади і т.д.), змінні витрати (витрати на випуск одиниці продукції, виконання одного замовлення), податки. Визначте, як у вашій фірмі відбуватиметься ціноутворення (націнки і знижки).
6
Якщо ви не в змозі почати бізнес на власні гроші, визначте джерела фінансування. Продумайте, як ви будете віддавати гроші у випадку удачі і невдачі.
7
Сплануйте запуск бізнесу. Увяжем терміни, цілі і ресурси. Після цього можна починати процедуру реєстрації в якості індивідуального підприємця або як юридичної особи. Отримайте необхідні дозволи та ліцензії.