Як зробити теплицю-термос.

Свіжі овочі та зелень в зимовий час на столі, та ще вирощену на грядках у власній теплиці, по-справжньому радують око і наганяє апетит у домочадців. Якщо у вашій власності є навіть невелику земельну ділянку, то побудувати тепліцу- термос самостійно не складе особливих труднощів.
Вам знадобиться
  • - металорізальний інструмент,
  • - зварювальний апарат,
  • - металевий профіль перерізом 40х25 мм.
Інструкція
1
Будь-яке будівництво починається з вибору місця для розташування споруджуваного об'єкта. Після чого на поверхні землі виконується розмітка під майбутню теплицю. Кілочками відзначається її довжина і ширина, при цьому необхідно приділити особливу увагу діагоналям: домагаючись однакових величин для них - ви створюєте прямокутник правильної геометричної форми, що є ключовим параметром в будь-якому будівництві.
2
Оптимальним розміром для теплиці на присадибній ділянці, на думку більшості садівників, визнано споруда шириною вісім метрів.
3
Далі необхідно розрахувати кількість ферм і опор для них. Після першої металоконструкції, відступивши два метри, встановлюється друга, потім на відстані трьох метрів від другої ферми монтуються наступні. Після передостанній відступите два метра і встановіть останню опору.
4
Виготовлення ферм є другим за значимістю моментом будівництва. Технологія в даному випадку наступна: на рівній поверхні кілочками відзначається ширина теплиці, яка стане довжиною ферми (8 м в нашому випадку).
5
Потім Вичертите радіус верхньої дуги ферми (висотою 1 м по центру нижньої опори), і забийте п'ять пар кілочків, позначивши проекцію верхньої частини конструкції, після чого покладіть її в кілочки і зваріть ферму.
6
Між верхньою і нижньою частиною вироби розмістите і приваріть, як мінімум, три перемички (вони розходяться знизу вгору).
7
Все решта ферми виготовляються методом накладання заготовок на готову конструкцію.
8
В грунт, відповідно з розміткою, строго вертикально, забиваються опорні стійки, верхній край яких по периметру вирівнюється по горизонтальному рівню «болгаркою».
9
Ферми, посилені косинками, привариваются до опор. Після чого до них зверху і з боків стійок кріпляться листи стільникового полікарбонату. В результаті ви стаєте власником тепліци- термос а.