Як зробити рвані джинси. Зробити джинси рваними.

Рвані джинси - модний тренд будь-якого сезону. Вони давно увійшли в моду і міцно там закріпилися. У будь-якому магазині можна придбати такі джинси. Але найкращий спосіб виглядати унікальною - це створити свої власні рвані джинси. Це не тільки не забере у вас багато часу і сил, але і дозволить пристойно заощадити.
Вам знадобиться
  • Джинси, канцелярський ніж, щільний картон або обробна дошка.
Інструкція
1
Візьміть свої поношені, але цілі джинси. Під місце, де хочете робити розріз, підкладіть щільний картон або обробну дошку. Все залежить від того, що мається у вас під рукою. Різати найкраще канцелярським ножем, простежте, що ніж правильно наточене.
2
Робіть розрізи на однаково віддаленій відстані від бічних швів, щоб ваші джинси не розповзлися. Після того, як зроблений проріз, бажано видалити кілька поздовжніх ниток, щоб звільнити частину поперечних. Робіть розрізи на невеликій відстані один від одного.
3
В області кишень зробіть невеликі потертості. Цього можна домогтися, потерти канцелярським ножем в даній області, але при цьому сильно на нього не тиснути, не допускаючи того, щоб з'явилися дірки. Щоб ваші джинси виглядали природно, їх необхідно випрати після даної процедури.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cOlVpFKJBE8
Зверніть увагу
Будьте акуратні в поводженні з гострим ножем, щоб уникнути порізів.