Як повернути на робочий стіл мовну панель. Як встановити мовну панель на робочий стіл.

Мовна панель в ОС Windows служить для інформування користувача про те, який з мов (національний або англійську) використовується активним в даний момент додатком. Її ж можна застосовувати для швидкого перемикання мов введення, розпізнавання мови та інших текстових служб. Якщо ця панель відсутній на робочому столі або в треї у вашій операційній системі, то спробуйте включити її відображення одним з описаних нижче способів.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте ОС Windows 7, то розкрийте головне меню натисканням клавіші WIN або клацанням по кнопці «Пуск». Виберіть у ньому пункт «Панель управління».
2
Клацніть посилання з написом «Годинник мову і регіон» в панелі управління.
3
Натисніть посилання «Мова і регіональні стандарти» в наступному вікні панелі управління.
4
Перейдіть на кладку «Мова і клавіатури» відкрився вікна і клацніть у ній кнопку «Змінити клавіатуру ...».
5
Виберіть один з варіантів розміщення мовної панелі на робочому столі - на вкладці «Мовна панель » вікна «Мови і текстові служби» цих варіантів три. Якщо ви поставите позначку навпроти напису «Закріплена в панелі завдань», то поточну розкладку клавіатури можна буде дізнаватися по іконі, що знаходиться в треї (в «області повідомлень» панелі завдань). Вибравши варіант «Розташовується в довільному місці робочого столу» ви отримаєте можливість переміщати цю панель ку в найбільш зручне місце на екрані. Зробивши вибір, натисніть кнопку «OK», і мовна панель повернеться на своє місце.
6
Якщо ви використовуєте ОС Windows XP, клацніть правою кнопкою мишки вільний простір на панелі завдань, у випадаючому контекстному меню розкрийте розділ «Панелі інструментів» і виберіть пункт «Мовна панель ».
7
Якщо цей спосіб з якої-небудь причини не працює, то в ОС Windows XP можна включити мовну панель через панель управління. Відкрийте головне меню на кнопці «Пуск» і запустіть панель управління. Клацніть в ній посилання «Дата, час, мова і регіональні стандарти».
8
Клікніть напис «Мова і регіональні стандарти» в наступному вікні панелі управління.
9
Перейдіть на вкладку «Мови» відкрився вікна та натисніть кнопку «Детальніше».
10
Натисніть кнопку «Мовна панель » у нижній частині вкладки «Параметри» вікна «Мова і текстові служби».
11
Поставте позначки в полях «Показувати мовну панель на робочому столі» і «Додатковий значок на панелі завдань», а потім натисніть кнопку "ОК". Тепер мовна панель присутня на екрані вашого монітора.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=osUxsA2vUNA
Зверніть увагу
Мовну панель можна перемістити в будь-яке місце екрану, згорнути на панель задач або приховати. Склад кнопок і інших елементів, що відображаються на мовній панелі, залежить від того, які встановлені текстові служби і програми, яку активним в даний момент. Причини можуть бути різні, тому будемо розглядати способи відновлення мовної панелі. Найпростіший спосіб - це спробувати відновити панель засобами Windows 7.
Корисна порада
У цій статті мова піде про те - як відновити мовну панель. Що таке мовна панель - це панель інструментів за допомогою якої користувач може вибрати мову для текстового введення, поєднаннями клавіш Alt + Shift або Ctrl + Shift. Мовна панель автоматичний розташовується в треї робочого столу, клікнувши по якій ви можете з легкістю, або відключити, або включити мовну панель, але буває і таке, що мовна панель, просто напросто пропадає і не всі користувачі мають уявлення, як включити мовну панель.
Опції мовної панелі дозволяють вибирати мову введення, розкладку клавіатури і зберігають настройки інших опцій. Але при включенні мовна панель згорнута і знаходиться на панелі робочого столу. Кілька порад, щоб її відкрити.
Інструкція
1
Наведіть курсор на літери "RU" або "EN", залежно від включеного мови. Натисніть ліву кнопку миші.
2
Під сплив списком використовуваних мов виділіть рядок «Показувати мовну панель ». Клацніть мишкою або натисніть клавішу «Введення».
3
Подивіться на верхню частину екрана. Панель відобразилася, поруч з першими буквами англійської назви мови з'явилося повна назва мови та країна, де він є державним (російська - Росія, англійська - США, англійська - Великобританія, і т.д.).
4
Для вибору додаткових налаштувань натисніть стрілочку «вниз» на панелі і виберіть рядок «Параметри». Щоб згорнути панель , натисніть «рисочку» над стрілочкою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vj-bX2tVRhI