Як поліпшити освіту.

Про те, що рівень освіти у сучасних школярів, на жаль, невисокий, можна часто чути. Необхідно продовжувати розпочаті реформи в освіті, щоб російська молодь мала можливість вибору, де і яке освіту отримати. Адже це дозволить надалі стати професіоналом своєї справи.
Інструкція
1
У сучасній школі можна виділити три основні ступені в навчанні: молодше, середнє і старше ланка.
2
Не завжди перехід з дошкільного закладу виявляється успішним. Для того щоб виникла необхідна спадкоємність, є сенс підготовчі групи долучити до освітнього процесу в школі, тому першокласник вже повинен володіти навичками письма, рахунку, вміти правильно і послідовно висловлювати свої думки, справлятися з логічними завданнями.
3
У середній ланці може бути цілком виправдане розклад занять, прийняте за основу у вищих навчальних закладах. Уроки необхідно включати в розклад попарно. Тоді у вчителя з'явитися можливість на першому занятті познайомити дітей із теоретичними відомостями, а на другому - організувати практичну роботу. Навчальний матеріал, поданий таким чином, буде швидше і краще засвоєний дітьми.
4
У старшому ланці необхідно продовжувати розвивати профільне навчання, яке вже в якості експерименту впроваджується в деяких освітніх установах. Такий підхід до навчання дозволяє старшокласникам самостійно планувати спрямованість у навчанні.
5
Школярі мають можливість вибрати для себе профіль. Так, якщо учень надалі планує вступати до технічного вузу, то він може вибрати математичний або фізико-математичний профіль.
6
У навчальному плані відповідно буде збільшено кількість годин на вивчення, наприклад, математики або будь-якого іншого предмета (за вибором учня).
7
Звичайно, подібний підхід до навчання викликає чимало труднощів при складанні розкладу занять, але це буде згодом цілком виправдано.
8
Старшокласники мають можливість в результаті профільного навчання отримати високі бали на ЗНО, необхідні для вступу у вищий навчальний заклад.
9
Щоб навчання було більш продуктивним, всі кабінети в школах повинні бути обладнані сучасними інформаційними технологіями (можливістю виходу в інтернет, проектором, інтерактивною дошкою і т.д.).
10
Поліпшити освіту можливо через розвиток мотивації до навчання у дітей. Це можливо зробити шляхом створінь різного роду грантів або стипендій для обдарованих дітей. Але реалізовувати це потрібно не тільки на рівні області чи міста, а в кожному навчальному закладі, залучаючи до цього піклувальні ради.
11
Рівень освіти залежить також від компетентності педагогів. Щоб залучити в школу молодих і професійних викладачів, необхідно піднімати престиж професії вчителя. Дозволити йому отримувати гідну заробітну плату, створити умови для реалізації своїх творчих ідей.