Як отримати шенгенську візу на рік. зробити шенгенську візу на рік за гроші.

Для того щоб отримати шенгенську візу , можна звернутися в туристичне агентство або подати документи особисто. Самостійна подача зав'ялених коштуватиме набагато дешевше, але при цьому вам потрібно буде витратити певний час на заповнення всіх необхідних паперів і надати їх в Консульство.
Вам знадобиться
  • - анкета-заява;
  • - кольорова фотографія;
  • - діючий закордонний паспорт;
  • - ксерокопії всіх значущих сторінок паспорта;
  • - страховий поліс;
  • - додаткові документи (дозвіл батьків на вивіз дитини з країни, запрошення фінської сторони, квитки або бронь у готелі);
  • - 35 євро на оплату консульського збору;
  • - гроші на оплату страховки для виїжджаючих закордон.
Інструкція
1
Для отримання шенгенської візи вам знадобляться фотографіі.Основние вимоги: - розмір фотографії 36 х 47 мм; - фотографія повинна бути кольоровою; - фон повинен бути світло-сірим, ні в якому разі не білим; - особа на фото в положенні анфас; - фотографії повинні бути якомога більш свіжими; - не допускаються: ретуш, недоречні вирази обличчя, білий одяг.
2
Анкету-заяву можна подати як в електронному, так і в друкованому вигляді. При її заповненні вручну розмір букв і почерк повинні бути зрозумілі і розбірливі. Однак заповнена в електронному вигляді анкета дозволяє скоротити час розгляду заявкі.Одну з кольорових фотографій потрібно приклеїти в спеціально відведене місце в верхньому правому куті першого аркуша анкети. Дата заповнення повинна відповідати даті подачі повного пакета документів. Ваш підпис на анкеті має збігатися з підписом в паспорте.Обязательно вказуйте запитуваний термін дії візи. Максимальний час для багаторазової туристичної візи - 1 рік.
3
Далі необхідно оформити страховку для виїжджаючих закордон. Її можна зробити в будь-якому із страхових агентств, які мають ліцензію.Основние вимоги: - вона повинна покривати весь термін дії запитуваної візи і всю територію дії Шенгенської угоди; - ліміт страхової суми не менше 30 000 євро.
4
Потрібно подати повний пакет документів в консульство або представництво тієї країни, через яку ви плануєте в'їзд в зону Шенгенської угоди. Однак найпростіше для жителів Росії подавати документи в Фінське консульство, так як сам процес оформлення та вимоги по пред'явленню документів у них значно проще.Оріентіровочние терміни розгляду заяви на отримання візи становлять 10-12 робочих днів.
Зверніть увагу
Термін дії закордонного паспорта повинен закінчуватися як мінімум на три місяці пізніше, ніж запитуваний термін візи.Прі первинному отриманні візи стандартний термін, на який вона відкривається, становить півроку. Виняток становлять індивідуальні ситуації, підтверджені документально (листи, запрошення тощо). Звертаючись в Консульство вдруге, шанси на отримання більш тривалого терміну збільшуються. Однак будьте готові до того, що вам може бути взагалі відмовлено в отриманні візи без пояснення причин.
Корисна порада
При в'їзді в країну-учасницю Шенгенської угоди, вас можуть попросити підтвердити матеріальну незавісімоть, тобто наявність грошових коштів, достатніх для здійснення подорожі. Середня сума на людину в добу становить 30 євро.