Як позбутися від боязкості.

У деяких ситуаціях більшість людей відчувають боязкість, яка може мати різні прояви, починаючи від потуплений погляду, закінчуючи втратою самовладання. Щоб побороти боязкість, насамперед, необхідно знати - як це зробити правильно.
Інструкція
1
Щоб позбутися боязкості , спочатку визначте причину її появи. Боязкість не показує того, яка ви людина, але може відкривати деякі грані вашої поведінки. Задумайтесь - можливо, ви боїтеся засудження з боку тих, хто вас оточує, або ви вважаєте, що недостатньо гарні в порівнянні з іншими.
2
Прикладіть максимум зусиль для того, щоб вас перестало турбувати думка оточуючих. Налаштуйте себе на позитивне мислення і реально оціните свої переваги і недоліки. Крім того, навчитеся ставитися до себе з гумором, особливо, якщо ви зробили і сказали що-небудь не зовсім так, як би цього хотілося.
3
Навчіться правильно оцінювати тих, хто вас оточує. Не думайте, що всі налаштовані до вас вороже і очікують від вас лише чергових помилок. Насправді більша частина з них дивиться на вас, як на рівного собі людини.
4
Ретельно стежите і за мовою свого тіла - ваші пози повинні бути відкритими. Проявляйте якомога більше доброзичливості і не бійтеся дарувати посмішки.
5
Поступово привчайте себе до прояву активності, наприклад, вітайтеся зі знайомими першими. Через деякий час почніть якомога частіше питати у перехожих час або якомога куда-либо добратися. Постарайтеся робити це невимушено, але впевнено.
6
Подумайте про те, яке коло інтересів у ваших колег по роботі або у вашої компанії. Почитайте що-небудь цікаве на дані тематики або попитайте про це у когось, а коли випаде зручна можливість - спробуйте завести розмову на цю тему в колективі або в компанії.
7
Вчіться мистецтву повноцінного спілкування з людьми. Тренуйтеся вмінню розвитку теми розмови зі своїми співрозмовниками, як можна частіше радьтеся з ними, робіть їм щирі компліменти.
8
Будьте готові до того, що боротьба з боязкістю - процес тривалий і потребує чималих зусиль. При цьому не забувайте, що невдача може спіткати кожного, однак, не кожен буде переживати через це.