Як збільшити ріст тіла.

В кожній людині зростання закладено генетично. Тому навіть при великому бажанні, сильно вирости навряд чи вийде. Однак якщо виконувати ряд рекомендацій, можна стати вище сантиметрів на 5-10.
Інструкція
1
В першу чергу кардинально переглянете своє харчування. У щоденному раціоні має бути присутнім достатня кількість кальцію і фосфору. Саме ці мікроелементи сприяють формуванню і зростання у кісток. Якщо кістки не отримують необхідної підтримки та харчування, вони п зростання про відмовляються рости, залишаючись слабкими й тендітними. Кожен день в обов'язковому порядку пийте молоко і їжте сир. Крім того, врахуйте, що дуже багато кальцію міститься в плавленом сирі. Він включає до свого складу і дуже цінний білок, необхідний для зростання а кісток. Білок - це не тільки найважливіший будівельний матеріал, також він надає сприятливу дію і на шкіру. У щоденний раціон включайте мінімум 250 грамів білого м'яса. Якщо його з якихось причин ви не вживаєте, з'їдайте хоча б одне-два яйця.
2
Окрему увагу зверніть на поставу. Пам'ятайте, що саме сгорбленность і сутулість найчастіше у людей краде приблизно 5-7 сантиметрів зростання а! Ходіть з випрямленою спиною, виконуйте спеціальні комплекси вправ для зміцнення м'язів. Уже через кілька місяців ви помітите, що стали дещо вищий. Розвивати необхідно не тільки спинні м'язи, але й м'язи плечей. Адже, якщо в них є недолік сили, це також призведе до сутулості. Спробуйте підкачати прес. Відсутність зайвих сантиметрів на талії зробить силует стрункішим і витягне його.
3
Регулярно виконуйте вправи для розтяжки хребта. Встаньте прямо, зосередьтеся. З закритими очима тягніться вгору до стелі. Причому не потрібно підніматися навшпиньки. Є ще один не менш ефективний спосіб - висіння на турніку. Робити ці вправи потрібно щодня. Однак навантаження збільшуйте поступово, щоб для хребта вона не стала справжнім стресом.