Як намалювати конвалія.

Конвалія давно вже став символом весни і оновлення природи. Він з'являється в кінці травня і цвіте до червня, виділяючи сильний приємний аромат. Ця квітка описується в переказах багатьох народів світу: на Русі він пов'язаний з оповідями про Любави і Садко - нібито, в конвалія перетворилися сльози Царівни, яку розлюбив купець. Схожа легенда існує і на Україні. У стародавніх скандинавів ця квітка - символ богині висхідного сонця. Незважаючи на свою красу, виглядає конвалія досить просто і крихко, його нескладно намалювати.
Вам знадобиться
  • Щоб намалювати конвалія, вам знадобиться:
  • - простий олівець;
  • - ластик;
  • - папір;
  • - акварельні фарби;
  • - кисті;
  • - стакан з водою.
Інструкція
1
Для початку уважно подивіться на фотографію конвалії або, якщо є можливість, на живі квіти. Ви побачите, що у конвалії гладкі тонкі стебла середньої довжини, гострі соковите листя, з добре помітними вертикальними прожилками і дрібні легкі квітки-дзвіночки. Все це вам належить перенести на папір.
2
Розташуйте аркуш паперу горизонтально або вертикально, залежно від того, як ви збираєтеся розмістити малюнок. Невеликими штрихами позначте приблизні межі майбутнього зображення так, щоб малюнок не доходив до країв листа.
3
Починайте малювати простим олівцем, роблячи легкі штрихи. Першим варто намалювати стебло з загнутої верхівкою, від якого, у верхній його половині, відходять невеликі відгалуження. На них розташовуються квітки округлої форми, схожі на дзвіночки. Щоб було простіше зобразити квітку конвалії, намалюйте спочатку невелике коло, трохи нижче середини розділіть коло зиґзаґоподібної лінією і зітріть непотрібну нижню частину. Добре, якщо ви намалюєте кілька розкритих квіток і 1-2 бутона, розташовуватися бутони повинні на самій верхівці конвалії.
4
Тепер намалюйте листя. У конвалії вони йдуть від самого заснування, по два в одного стебла. Висота листя трохи більше, ніж у стебла, кінчики загострені. Виділіть прожилки, щоб листя виглядали натуральніше.
5
Зітріть ластиком всі зайві лінії і приступайте до малювання фарбами. Майте на увазі, що малювати такий витончений квітка як конвалія, варто тонким пензлем.
6
Листя і нижню частину стебла потрібно зробити насиченого зеленого стебла. До верхівці колір стебла стає трохи світліше. При цьому переходи кольору повинні бути плавними, малопомітними.
7
Для малювання квіток конвалії використовуйте білу фарбу, в яку потрібно додати води. Малюнок повинен створювати відчуття крихкості, прозорості.
8
На завершення, зробіть кілька штрихів коричневою фарбою, щоб позначити землю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ks7V8XLesmU