Як відкрити салон штор. реклама для шторного салону.

Один з вигідних видів бізнесу - пошиття та продаж штор . Оскільки штор и прекрасно прикрашають інтер'єр приміщення, їх не замінять жалюзі в офісному стилі, які позбавляють кімнату домашнього комфорту і затишку. Враховуючи, що фірм, що пропонують оригінальний дизайн, недостатньо, при правильній організації бізнес з пошиття штор може приносити хороший прибуток. Крім того, на початковому етапі для відкриття цього виду бізнесу не потрібно значних вкладень коштів.
Інструкція
1
Перед тим як відкрити салон штор , має сенс вивчити ситуацію з цією сферою бізнесу в районі. Проведіть «маркетингове дослідження»: вивчіть ціни конкурентів, проаналізуйте загальну ситуацію на ринку і основні переваги замовників штор .
2
Головне в роботі будь-якого підприємства чи організації - це співробітники. Від якості їх роботи залежатиме репутація салон а штор . Штат повинен складатися хоча б (це як мінімум) з одного майстра, який займатиметься самим пошиттям, а також дизайнера-консультанта, в обов'язки роботи якого стане входити спілкування з потенційними клієнтами. Основна відмінність салон а штор від звичайного магазину тканини - це наявність професійних дизайнерів.
3
Дизайнер повинен вміти зробити всі необхідні виміри, а також грамотно запропонувати замовнику ті чи інші варіанти продукції. Якщо покупцеві проблематично вибрати штор и самостійно (наприклад, він сумнівається, чи підійде йому сподобався варіант, або ж він хоче визначитися з колірною гамою штор ), допомога дизайнера буде дуже до речі.
4
Тепер що стосується приміщення. Зовсім не обов'язково, щоб салон з представленими зразками тканин був суміщений з виробництвом. Не можна недооцінювати роль місця розташування магазину: чим вищою буде прохідність людей, тим більше шансів, що ним зацікавляться. Крім того, якщо клієнт не захоче замовити у вас штор и, ймовірно, він придбає у вас тканину або фурнітуру. Тому цей додаткове джерело доходу також не слід виключати. Пропонуйте своїм покупцям роботу «під ключ». Таким чином, ви будете мати можливість отримати достатньо великий обсяг роботи.
5
Як відомо, будь-який вид бізнесу тримається на клієнтах. Тому ще до початку відкриття салон а необхідно продумати, яким чином вони будуть до вас приходити. Крім рекламної кампанії для залучення більшої кількості покупців, вам потрібно подбати про привертає увагу клієнтів вивіски над входом.
6
Щоб відкрити салон штор , вам мають такі витрати: - на реєстрацію; - на отримання дозволів та ліцензій; - на оренду приміщення для салон а; - кошти на бухгалтерське обслуговування; - на рекламу; - на оплату роботи персоналу; - на продукцію.Также залежно від специфіки бізнесу, вам знадобляться кошти на закупівлю обладнання матеріалів, організацію збуту тощо.
7
Як відкрити салон штор , відмінно знають ті люди, які мають безпосередній досвід в цьому напрямку. Тому, якщо є необхідність розібратися в нюансах, можливо, буде незайвим відвідати спеціальні семінари або курси.