Як підняти рівень тромбоцитів. швидко підвищити тромбоцити.

низьким вмістом тромбоцитів в організмі супроводжує порушення згортання крові, що може спровокувати неконтрольовані кровотечі. Для того щоб підняти рівень тромбоцитів в крові, треба з'ясувати причину захворювання.
Інструкція
1
Існує ряд медичних препаратів, прийом яких викликає зниження тромбоцитів . До них відносяться «Гепарин», «Хінін» та інші. Якщо причина в цьому, слід відмовитися від них, замінивши на більш безпечні.
2
Якщо хворому поставлений діагноз тромбоцитопенії, його треба госпіталізувати. У разі появи великої кількості підшкірних крововиливів, лікарі призначають гормональні препарати. Рекомендується перебувати в ліжку і намагатися по можливості не рухатися.
3
Займатися спортом, маючи подібний діагноз, не рекомендується, виняток становить плавання. Хворим не можна робити внутрішньом'язові ін'єкції і вакцинації. Їжа не повинна містити ніяких алергенів, оскільки вони здатні збільшити ступінь захворювання.
4
Пацієнтам, які мають знижені тромбоцити в крові, лікування призначають суто індивідуально, але загальні рекомендації все ж існують.
5
Щоб збільшити вироблення тромбоцитів , призначають препарати імуноглобуліну і кортикостероїди. У разі сильних крововиливів вдаються до переливання тромбоцітозной маси.
6
Що стосується народних коштів, кровотворної здатністю володіє шовковиця, як біла, так і чорна. Якщо у хворого тромбоцитопенией болять суглоби, йому рекомендується постійно пити імбирний чай. Показники крові можна поліпшити за допомогою шафрану і чорниці. Коричневий шипшина теж застосовують, щоб поліпшити формулу крові. Зміцнити капіляри допоможуть плоди черемхи і настій перстачу прямостоячого. Не треба забувати про застосування кровоспинних трав, таких, як кінський щавель або польовий стальник.
7
Людям, у яких знижений вміст тромбоцитів , необхідно дотримуватися певних правил поведінки для уникнення кровотеч. Треба стежити за роботою кишечника, вчасно приймати проносні засоби. Слід уникати травм, працюючи в саду, надягати рукавички. Бажано користуватися безпечної бритвою і м'якою зубною щіткою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hUdakgnSb9k