Як одягатися невисоким дівчатам.

Невисоким дівчатам , бажаючим виглядати вище, рекомендується ретельно комплектувати свій гардероб. Фігура людини сприймається в його оточенні, тому невелике зростання можна компенсувати дотриманням гармонійних пропорцій.
Інструкція
1
Віддавайте перевагу коротких стрижок або гладким зачіскам, так як у невисоких дівчат голова виглядає непропорційно великий. Слід відмовитися від масивних капелюхів з широкими полями. Маленька капелюшок, щільно прилегла до голови, здатна візуально збільшити ріст.
2
Пишна, об'ємна, довгий одяг зробить дівчину візуально нижче, тому вибирайте сукні з прилеглим силуетом, трохи нижче коліна. Бажано, щоб лінія талії була зміщена вгору або вниз.
3
Підбирайте одяг з V-подібним вирізом, стоячими комірами - це візуально подовжить фігуру.
4
Блузки, майки, джемпера краще носити навипуск. Слідкуйте, щоб вони закінчувалися на 5-10 см нижче пояса.
5
Віддавайте перевагу рукавах 3/4, вони подовжують фігуру.
6
Ремінь краще носити вузький, він повинен підходити за кольором до верхньої частини одягу. Якщо ви володієте стрункими стегнами, то можна підібрати широкий ремінь, але носіть його нижче пояса на 3-7 см.
7
Сумки повинні бути невеликими. Колір сумки краще вибирати в тон взуття.
8
Шарф, намиста, сережки, ланцюжки, здатні візуально витягнути силует. Кулони підбирайте маленькі і довгасті. Великих сережок уникайте.
9
Вибирайте брюки і джинси максимально довгі, щоб вони закривали каблук і діставали до підлоги. При цьому буде зникати межа між каблуком і ногами. Штани повинні бути облягаючими і без одворотів. Вертикальні смужки малюнка тканини і декоративні шви створять ілюзію висоти.
10
Спідниці з розрізами ззаду чи збоку можуть візуально збільшити фігуру у висоту, наприклад, якщо це буде коротка спідниця, доповнена каблуками не вище 8 см.
11
Облягаюче плаття з високою талією типу «футляра», темних відтінків і вище коліна прикрасить невисоку дівчину. Довгі сукні, приблизно до третини гомілки, виконані з струмуючих тканин з вертикальними складками, урізноманітнюють гардероб.