Як почати туристичний бізнес.

В даний час туристичні послуги займають значну частину всього спектра послуг на світовому ринку. Число людей, охочих відправитися в подорож, щороку зростає. Якщо ви всерйоз подумує про відкриття власної фірми, то вам буде корисно дізнатися, як почати туристичний бізнес . Саме він є сьогодні одним з найбільш цікавих і безпрограшних варіантів організації своєї справи. Реальні доходи від цього бізнес а ви отримаєте тільки в тому випадку, якщо з самого початку продумаєте чіткий бізнес -план і грамотно розподіліть свої інвестиції. Сфера туризму сповнена жорстокої конкуренції, тому працювати доведеться дуже багато.
Вам знадобиться
  • - реєстрація юридичної особи (ТОВ, ІП і т.д.);
  • - оренда або покупка офісу;
  • - ліцензії, сертифікати;
  • - стартовий капітал;
  • - партнерські та агентські договори;
  • - реклама.
Інструкція
1
Розробляючи план з побудови туристичного бізнес а, враховуйте реально існуючі труднощі, такі як існування численних успішних турфірм, розкручених інтернет-сайтів, онлайн-бронювання авіаквитків, турів і готелів, а також наявність величезної армії незалежних консультантів, агентів та партнерів туристичних компаній. Для того щоб вирватися серед них вперед, або навіть просто зайняти свою нішу, вам буде потрібно знайти в собі сили і вигадати нові «фішки». Визначтеся з майбутніми туристичними напрямками, цільовою аудиторією і стартовим капіталом. Готовий фінансовий план бажано обговорити з хорошим бухгалтером.
2
Наступним етапом по тому, як почати туристичний бізнес , буде створення самої фірми. Якщо ви не маєте достатніми фінансами, то можете просто виступити в ролі агента великої туристичної компанії. Для цього вам потрібно буде зареєструватися як індивідуальний підприємець або ТОВ і укласти агентський договір з відомою турфірмою. Працювати в цьому випадку можна на дому, консультуючи друзів і знайомих по телефону або при зустрічі. Вести справи можна також онлайн. У цьому випадку краще замовити у вебмастера або створити самому власний інтернет-сайт. Додатково активно спілкуйтеся в соціальних мережах і на тематичних форумах. Деякі інтернет-турфірми надають можливість участі у вигідних партнерських програмах. Це означає, що ви зможете розмістити на своєму ресурсі партнерські посилання або форму онлайн бронювання турів і готелів, а також рекламні матеріали даної турфірми. Якщо ваші відвідувачі перейдуть по партнерському посиланню і скористаються послугами цієї фірми, ви отримаєте своє заслужену винагороду у вигляді певного відсотка. У Рунеті подібне легальне партнерство пропонують компанії "Grand Travel Group" та "Top Advert".
3
Якщо ви плануєте створити справжню організацію - туроператорську компанію, турфірму або турагенство, то вам знадобиться початковий капітал. Знайдіть і орендуйте відповідний для бізнес а офіс. Звичайно, витрати на оренду або купівлю приміщення можуть бути невеликими, якщо офіс знаходиться на околиці міста, а й результати будуть відповідні. Так що не шкодуйте грошей і шукайте гідне місце для офісу. Далі зареєструйте юридична особа у податковій службі. Отримайте всі необхідні ліцензії та сертифікати - гігієнічний і на «виїзний туризм». Корпоративні рекламні матеріали і вивіски також вимагатимуть відповідної реєстрації.
4
Після цього обладнайте офіс, найміть і навчіть співробітників. Шукайте здобувачів переважно з багатим досвідом роботи та знанням іноземних мов. Пам'ятайте, що утримати грамотних фахівців на низькооплачуваному місці непросто. Доведеться розщедритися - на одного співробітника витрат має бути приблизно стільки ж, скільки за місячну оренду офісу. Обов'язково організуйте вашому персоналу ознайомчий тур по провідним маршрутах, з докладною навчальної екскурсійною програмою по готелях, готелям і пам'ятках. Якщо у вас турфірма, то укладіть договори з обслуговуючої туроператорської компанією. Останнім етапом створення туристичного бізнес а є його розкрутка - рекламування в друкованих та електронних ЗМІ, на міських стендах і вивісках. Якщо все готово, то можете сміливо відправляти перших клієнтів в довгоочікувану подорож!