Як приховати повні ноги.

Проблема повних ніг і стегон знайома м ногім жінкам. Часто при наборі ваги саме ці частини тіла змінюються найбільше. Іноді повнота ніг залежить від конституції тіла і особливостей фігури. Наприклад, буває, що дівчина сама по собі струнка, але ноги виглядають повненькі. І ніякими фізичними вправами і дієтами виправити це не вдається. Але можна заховати такі ноги за допомогою красивою модного одягу.
Інструкція
1
Приховати повні ноги відмінно допоможуть довгі спідниці і широкі брюки. Але потрібно бути обережним: при занадто масивних стегнах широкі, безформні штани можуть тільки підкреслити цей недолік. Краще виберіть брюки класичного крою з щільних, добре тримають форму тканин. Те ж саме відноситься до спідниць. Багатоярусні спідниці-сонця, скінчено, заховають повні ноги, але при цьому зроблять вас набагато ширше. Тому краще купувати прямі трапецевідние спідниці.
2
При повних ногах добре виглядають на фігурі спідниці до середини або трохи вище коліна. Занадто короткі - відкриють всі недоліки, а спідниці довжини міді можуть вас зробити візуально нижче, через це ноги будуть здаватися ще більше. Якщо ж ви все-таки зважилися надіти таку спідничку, то тоді потрібно підібрати взуття на високих підборах.
3
Можна скорегувати повноту ніг правильно підібраними за кольором колготками. Найкраще підбирати їх в тон спідниці. Так, поєднання чорної спідниці і чорних колготок зробить вас стройней в нижній частині тулуба. Якщо ви збираєтеся надіти сукню чи спідницю світлого кольору, то колготки вибирайте бежеві або коричневі, але віддайте перевагу холодним відтінкам.
4
Носіть каблуки. Це зробить вас вище, витягне силует, тим самим ноги будуть здаватися стрункішою. Та й жінка на каблуках завжди виглядає жіночно і привабливо. Вибирайте таку товщину і висоту каблука, щоб вам було комфортно пересуватися.
5
Якщо ви любите сукні, то не варто відмовляти від них по причині повних ніг. Але вибирайте ті моделі і фасони, які будуть вас візуально витягати. Сукні з запахом, з розрізами, вертикальними декоративними елементами відмінно впораються з цим завданням.
6
Не варто купувати мішкуватий одяг. Вона не сховає ваші недоліки, а навпаки, тільки підкреслить їх.
7
Зробіть акцент на якійсь іншій частині тіла. Відволічіть увагу від ваших ніг. Наприклад, підкресліть тонку талію ремінцем або надіньте красиву блузку, подчеркивающую зону декольте. Якщо брюки та спідниці краще вибирати однотонні, то сорочки, кофтинки, блузки можуть бути досить яскравими, цікавими та оригінальними. Це знову ж допоможе відвернути увагу від нижньої частини тіла.