Як вибрати свій перший автомобіль.

Купівля автомобіля - це велика подія для майбутнього власника. Але зазвичай покупці передують як мінімум пара місяців вибору машини. Зараз авторинок заповнений безліччю марок, в яких пересічному споживачеві досить складно орієнтуватися.
Інструкція
1
При виборі першого автомобіля найкраще розглядати поширені марки, щоб у разі поломки не шукати автосервіси в різних містах і не чекати по місяцю деталі. Новачки часто дряпають і б'ють машини, адже після автошколи вони не відразу можуть звикнути до габаритів власного авто.
2
На перший час краще вибирати економічний автомобіль . Водію потрібно багато їздити, щоб звикнути до дорожнього руху, тому для економії коштів, автомобіль повинен "є" якомога менше бензину.
3
Колір машини бажано вибрати яскравий - червоний, жовтий, синій, зелений. Білі, чорні, срібні автомобілі, як показує практика, частіше потрапляють в аварії, оскільки їх погано видно на дорозі, особливо в негоду.
4
Звичайно ж, відразу виникає питання про безпеку. Не всі автомобілі обладнані подушками безпеки. Але учневі Airbag важливий, адже ще немає необхідної реакції і швидкості в прийнятті рішень, які так часто коштують життя багатьом водіям. Краще максимально убезпечити себе від зовнішніх впливів з боку інших водітелей.Сразу ж потрібно сказати і про інші "помічниках" водія. До них відносяться парктроник, антиблокувальна система гальм, система динамічної стабілізації та інші. Всі ці пристрої покликані сприяти безаварійного вожденію.Можно говорити і про такі сучасних технологіях як моніторинг "сліпих" зон, допомога при паркуванні і інші інтелектуальні системи. Але це доступно не всім. Чим більше машина "укомплектована", тим вона дорожча, що для новачка абсолютно необов'язково.
5
І нарешті, габарити машини. Існує думка, що перша машина повинна бути компактна і маневрена, оскільки на "малолітражці" швидше і простіше паркуватися. Але знову ж таки, виникає питання безпеки. Маленькі машини мають не найкращі коефіцієнти при краш-тестах, тому, вибираючи машину, подумайте про можливі наслідки.
Зверніть увагу
Якщо зважитеся купувати стару машину, краще зверніться в салон до офіційного дилера, оскільки зараз дуже багато перекупників, які продають биті машини.
Корисна порада
Не обов'язково брати першу машину нову, уживане авто цілком підійде.