Як зробити самим гру "Твістер". твістер в домашніх умовах.

Популярність гри «Твістер» пояснити непросто - клейончатий килимок, кольорові кола і група штовхаються людей. Всього-то. Але як тільки ці компоненти починають взаємодіяти, відірватися від веселої контактної імпровізації неможливо. Набір для твистера можна купити в магазині іграшок або зробити вдома, своїми руками.
Вам знадобиться
  • - тканина;
  • - нитки;
  • - ножиці;
  • - голка;
  • - картон;
  • - фарби;
  • - болт;
  • - гайка;
  • - клей.
Інструкція
1
Магазинні набори для твистера зроблені з клейончасту матеріалу, малюнок з якого починає стиратися через кілька місяців активного використання. Тому для саморобної гри краще взяти щільну міцну тканину, яка погано розтягується. Ідеально для цієї мети підійде драп. Виріжте з нього прямокутник розміром 160Х140 см.
2
Краї килимка обробіть косою Бейко: пришити її по всьому периметру вручну або на швейній машинці.
3
З кольорового драпу зробіть кола - по 6 штук синього, червоного, жовтого і зеленого кольорів. Їх діаметр повинен становити 18-20 сантиметрів. Краю кіл також краще обробити косою Бейко. Щоб вона рівніше лягла на полотно, зробіть по всій її довжині надрізи приблизно по 3-5 мм на відстані 2 см один від одного.
4
Розташуйте круги на основному полотні одноколірними рядами паралельно самій довгій стороні. Відстань між рядами і між кожним з кольорових секторів має бути однаковим. Скріпіть підкладку і круглі частини між собою. Вони будуть триматися міцніше, якщо прострочити їх спочатку по колу, а потім навхрест. Оскільки на ці частини іграшки будуть припадати найбільші навантаження, варто прокласти кожен шов кілька разів.
5
Керують рухами гравців за допомогою поля, розкресленого на різнокольорові сектори, і рухомий стрілки. У домашніх умовах їх можна зробити з картону. Виріжте з нього коло діаметром 15 см. Розділіть його на чотири рівні частини. Поставте циркуль в центр кола і накресліть коло діаметром 12 см. Таким чином у кожному з чотирьох секторів зверху з'явиться невелике поле. У першому полі напишіть слова «права рука», у другому - «ліва рука, в третьому -« права нога », у четвертому -« ліва нога ».
6
Потім кожен з чотирьох секторів розділіть ще на чотири рівні частини і зафарбуйте їх синім, червоним, жовтим і зеленим кольорами.
7
Вставте в центр кола болт діаметром 1 см так, щоб його капелюшок виявилася з нижньої сторони картонній заготовки. Зверху на болт надіньте гайку трохи більшого діаметра (приблизно 1,2 см), але не закручуйте її до кінця.
8
За допомогою клею для металу прикріпіть до гайки вирізану з картону стрілку. Після того як клей висохне, домашнім набором для твистера можна користуватися.
Для того щоб грати в настільні ігри, зовсім не потрібно йти в магазин за дорогими іграшками . Захоплюючу пригодницьку гру для дітей ви можете змайструвати і самі. У такій грі все буде як у справжньому світі - бурхливе море, острови зі скарбами, попутний вітер і, звичайно ж, кораблі.
Вам знадобиться
  • Пластиковий піднос глибиною 2-3 см; різнокольоровий пластилін; сірники; скотч; пінопласт; ножиці; нож
Інструкція
1
З пластикового підноса відповідних розмірів зробіть ігрове поле. Щоб створити відчуття морських просторів, дно можна викласти тонким шаром синього пластиліну. Якщо ви вирішите пофарбувати піднос блакитною фарбою, то це теж підійде, але в такому випадку піднос ви більше не зможете використовувати за прямим призначенням.
2
З пластиліну одного кольору змайструєте сім островів підковоподібної форми. Острів повинен мати в діаметрі близько 7 см, а висота повинна трохи перевищувати глибину підноса. Вхід у бухту острова (відстань між кінцями підкови) зробіть шириною не менше 3 см.
3
Розташуйте виготовлені острова на підносі відповідно до заздалегідь підготовленої схемою. Широкі протоки добре прикрасять пластилінові скелі. Головне, щоб підходи до бухт були вільні. Мінімальні відстані між елементами ігрового поля повинні становити не менше 3 см. При довжині кораблика в 2,5 см капітанам буде легко подолати такі протоки.
4
При бажанні помістіть на островах гори, дерева, будиночки, пристань. Всі ці та інші декоративні елементи можна також виконати з різнобарвного пластиліну. Попросіть майбутніх гравців самостійно проявити фантазію і прикрасити острова. Малюки охоче візьмуть участь в облаштуванні ігрового світу.
5
Фішками в грі будуть служити саморобні кораблики. Виріжте з шматка пінопласту кораблики довжиною 2,5 см і шириною 1,5 см. Висота корабля становитиме 0,5 см. Такі кораблики дуже швидко будуть пересуватися по ігровому полю і легко управляються. Вам знадобиться чотири таких суденця.
6
З кольорового паперу виріжте чотири вітрила квадратної форми розміром 2х2 см. Рекомендовані кольори - зелений, жовтий, червоний і синій. Щогли виготовте з сірників або зубочисток; довжина щогли - 2 см. Парус насадите на щоглу і акуратно застроміть її в середину палуби кораблика.
7
Для того щоб відзначити стартові порти і острови, які відвідають мандрівники, зробіть прапорці. Для цього знадобиться кольоровий папір та сірники. Колір паруса кожного гравця буде відповідати кольору вітрила.
8
Зберіть двох-чотирьох гравців і приступайте власне до гри. Завдання кожного учасника - відвідати шість портів і якнайшвидше повернутися з подорожі в рідний порт. Черговість ходу визначте жеребом. Гравці встановлюють свої кораблики у вільних портах, де встановлюють прапор свого кольору. У кожному порту може знаходитися тільки одне суденце.
9
Щоб зробити хід, гравець дме через складені трубочкою губи, направляючи струмінь повітря в парус свого корабля. Керуючи кораблем, гравець прагне завести своє судно в кожен з вільних портів. Перемагає гравець, який зможе встановити свій прапор на всіх островах і першим повернутися в рідний порт.