Як виявити свій талант.

В дитинстві різнобічну освіту вважається обов'язковим для гармонійного розвитку людини: дитина вивчає безліч дисциплін в школі, займається у творчих майстернях, спортивних секціях. Потім підліток вибирає спеціалізацію, продовжує профільну освіту, надходить на роботу ... І ось йому вже за двадцять, все хобі та захоплення, що не відносяться до безпосередніх службових обов'язків, залишилися за бортом. Але немає такого віку, коли неможливо повернути заритий талант .
Вам знадобиться
  • Пензлі і фарби, музичні інструменти, спортивне спорядження, записна книжка або комп'ютер, товари для рукоділля
Інструкція
1
Згадати билоеПодумайте, що в житті вам подобається найбільше: музика, спорт, робота руками. В юності ви писали вірші або ходили в байдаркові походи? Грали за університетську збірну з футболу чи плели фенечки? Співали в хорі, фотографували або малювали? Настав час витягти на світ Божий свої колишні досягнення і продовжити займатися улюбленою хобіі.
2
Спробувати новоеТе, кому сьогодні за 30, були позбавлені багатьох можливостей нинішніх підлітків. Однак ніколи не пізно вперше спробувати себе на пейнтбольной майданчику, картингу, відрити для себе скрапбукінг або техніку малювання піском. Відвідуйте час від часу різні пробні заняття та відкриті уроки, щоб зрозуміти, в якому напрямку ви хочете рухатися.
3
Знайти площадку для реалізацііНекоторимі видами творчості можна займатися вдома: шити, малювати і награвати на гітарі можна, не залишаючи рідних стін. Спорт же майже завжди вимагає певного інвентарю і спеціально облаштованого приміщення - абонемент в секцію допоможе вдосконалюватися в обраному напрямку. А що робити тим, хто хоче присвятити свій час танцю або акторської майстерності?
4
Нові горізонтиНе бійтеся йти вчитися. Благо, зараз дійсно багато дозвіллєвих центрів саме для дорослих - театральні студії, центри танцювального мистецтва, музичні та художні школи, майстер-класи з різних формам декоративного мистецтва. Багато з них спеціально розраховані на початківців або тих, хто «займався, але кинув». Не потрібно соромитися, а робота в колективі є хорошим стимулом у роботі над собою.
5
Демонструйте успехіНе соромтеся признаватися рідним і друзям в свої захоплення. Хто як не вони підтримає вас в починаннях! Влаштовуйте невеликі домашні виставки малюнків або фотографій. Не відмовляйтеся від можливості виступити з вашою групою на дні народження або вечірці друзів. Даруйте друзям розшиті вами шовкові хусточки. Публікуйте в своєму блозі вірші чи оповідання.
Зверніть увагу
Чи не корите себе за відсутність видатних результатів і фінансової віддачі від реалізації своїх талантів. Якщо ви і перш заробляли на життя, то немає нічого страшного в тому, що фотографування або музика не приносить вам гроші. Отримане задоволення і гордість близьких - незмірнобільше придбання.
Корисна порада
Ізоляція хороша для спокою, але шкідлива для розвитку таланту. Постарайтеся спокійно ставитися до критики і слідувати конструктивним радам. Тоді, крім гарного проведення часу, ви досягнете справжнього творчого зростання.