Як приймати касторку.

Кетамін отримують з насіння рицини, яка відноситься до сімейства молочайних. У медицині використовується як проносний засіб при запорах, перед діагностичними дослідженнями шлунково-кишкового тракту, для стимуляції слабкої пологової діяльності, оскільки володіє властивістю викликати скорочення міометрія. У фармацевтичній промисловості представлено у вигляді натурального масла і желатинових капсул.
Вам знадобиться
  • - касторове масло у вигляді емульсії;
  • - касторове масло у вигляді желатинових капсул;
  • - рекомендація лікаря.
Інструкція
1
Як проносний засіб рекомендується епізодичний прийом касторової олії, так як воно може викликати звикання і зневоднення організму. Також масло допомагає впоратися з харчовими отруєннями, крім отруєнь жиророзчинними складами, такими як фосфор і бензол. Касторка допомагає організму очиститися від шлаків і токсинів.
2
Рекомендовані дози прийому для дорослих становлять 15-30 грам, залежно від індивідуальної чутливості організму, або по 15-30 желатинових капсул. Дітям, починаючи з трьох років, один грам на один рік життя; в капсулах - одну капсулу на один рік життя. Капсули потрібно приймати повільно протягом 30-60 хвилин. Дія препарату настає через 5-6 годин і найбільш оптимальним вважається прийом на ніч. Якщо касторове масло приймається у вигляді чистої емульсії, його потрібно запивати кислим соком, типу апельсинового або лимонного, так як прийом може викликати сильну нудоту.
3
побічних дій препарату вважається не тільки нудота, але і блювота, колікоподібний біль у животі. При тривалому прийомі - загальна слабкість, зневоднення організму, порушення балансу електролітів, схуднення, блідість шкірних покривів.
4
Крім показань до прийому касторки є протипоказання. До них відносяться: звичні хронічні запори, гострі запальні процеси шлунково-кишкового тракту, кишкова непрохідність, вагітність, ректальні або вагінальні кровотечі, гломерулонефрит, отруєння папороттю чоловічим, вуглецем чотирихлористим, бензолом, фенолом, нефрозонефрит. При наявності такого широкого спектра протипоказань, перед прийомом необхідно отримати рекомендації лікаря.
5
У народній медицині масло застосовується для зміцнення волосся, вій, нігтів. Для використання слід втерти масло масажними рухами в шкіру голови, нанести на вії або нігті, залишити на 30 хвилин і змити теплою водою м'яким шампунем, а з вій - нейтральною пінкою.
6
У складі мазі Вишневського також присутній касторове масло, яке допомагає в лікуванні гнійних шкірних захворювань, але у вигляді монотерапії касторка не використовується.