Як вкоротити браслет.

Дворянська витончена краса вузьких дамських зап'ясть найкраще підкреслюється витонченими браслетами або годинами. Але що робити, якщо сподобався аксесуар вам великий?
Вам знадобиться
  • Браслет
  • Шило
  • Годинна викрутка
Інструкція
1
Шкода, що не у всіх браслетів є такі ж розміри, як у кілець. Наприклад, при покупці годинників не завжди вдається підібрати браслет потрібної ширини. І годинник або не застібаються на зап'ясті, або звисають, що не завжди зручно, але й небезпечно (чревато втратою дорогого аксесуара). У домашніх умовах ми можемо зменшити ширину браслета.Наша задача - навчитися самостійно це робити.
2
Для початку приготуйте браслет, шило або годинну викрутку. Для зменшення браслета нам потрібно буде його трохи розібрати. Зазвичай в браслетах є ланки, в яких є різьбові штифти. Вони розташовані біля застібки, з обох сторін. Викручуємо їх маленької викруткою.
3
Усередині цих ланок є кріпильний ключ, його потрібно вийняти, і ланка від'єднається. Таким же чином поступаємо з іншими ланками, якщо потрібно сильно зменшити браслет.
4
Приміряйте браслет після кожного від'єднання, щоб не від'єднати зайвий елемент.В укладенні вставляємо ключ в останню ланку, яке потрібно з'єднувати безпосередньо з замком. І збираємо браслет у зворотній послідовності.
Корисна порада
При покупці браслета або годин питайте продавця заздалегідь про можливість зменшення браслета в домашніх умовах.