Як збільшити обьем легких.

Збільшення обсягу легких необхідно при деяких захворюваннях, при активних заняттях спортом і для оздоровлення всіх систем організму. Поліпшити роботу легких можна за допомогою серії спеціальних вправ, дихальної гімнастики і збільшення фізичної активності.
Інструкція
1
Віддавайте перевагу аеробним видам спортаВиберіте один з видів спорту, які збільшують обсяг легких за рахунок регулярної дихальної навантаження: плавання (у тому числі і підводне), біг, їзда на велосипеді, силові вправи, веслування. Займайтеся регулярно і поступово збільшуйте навантаження, розробляючи ємність легких .
2
Виконуйте дихальну гімнастікуІзмененія обсягу дихання, які відбуваються при виконанні спеціальних дихальних вправ, збільшує наявні функціональні резерви легких . Глибокі вдихи і тривалі видихи, затримка дихання, зміна ритму і частоти рухів легких - вправивиконуйте в точній відповідності з рекомендаціями. Починайте з простих вправ, поступово збільшуйте навантаження і переходите до більш складним комплексам.
3
Надувайте кульки, м'ячі та т.д.Треніровать легкі і збільшувати їх обсяг слід поступово, але регулярно. Крім загальної фізичної навантаження відведіть кілька хвилин в день на надування різних предметів - повітряних куль, гумових м'ячів і т.п.
4
Опануйте технікою диафрагменной-реберного диханіяОсновная ідея подібного типу дихання - збільшення обсягу живота на вдиху і зменшення його на видиху. Почніть виконувати заняття, в положенні лежачи - саме так краще оволодіти технікою. Після отримання початкової практики починайте виконувати вправи на тренування диафрагменной-реберного дихання сидячи і стоячи. Контролюйте своє дихання протягом дня і періодично влаштовуйте невеликі розминочні тренування - по кілька хвилин на 2-3 години.
5
Займайтеся йогойВсе види йоги містять вправи на тренування дихальної системи, тому вибирайте прийнятний для вас варіант і тренуйтеся. Виконуючи руху, завжди контролюйте дихання - це один з найважливіших принципів йоги, від дотримання якого залежить не тільки ефективність комплексів, а й функціонування всіх органів і їх систем.
Поняття «репутація» - нематеріальний актив, який грає істотну роль в бізнесі будь-якої компанії. Вона має своє матеріальне вираження і може відображатися у фінансовій звітності. Якщо звести її до сухим формулами, то вона дорівнює різниці між ринковою вартістю бізнесу і балансовою вартістю його активів без урахування боргових зобов'язань. Бізнес-репутація - це ціла система відношення до компанії з боку її ділових партнерів і клієнтів. Збільшити репутацію в бізнесі означає збільшити прибутковість компанії.
Інструкція
1
Збільшення репутації можливо з збільшення довіри між компанією та її клієнтами. При цьому компанія бере на себе відповідальність за якість наданих послуг або товарів, що випускаються. Вона гарантує достовірність та своєчасність надання інформації, пов'язаної з її діяльністю. При таких відносинах із замовниками і клієнтами PR-акції компанії дозволяють збільшити обьем продажів, підвищити вартість акцій компанії і принести додатковий прибуток.
2
Для збільшення репутації компанії необхідно постійно підтверджувати статус надійного партнера, строго виконує свої фінансові та договірні зобов'язання, відповідального за ним навіть у випадку фарс-мажорних обставин.
3
Репутація компанії у потенційних партнерів залежить також від того, наскільки великі її фінансові та професійні ресурси. Тому така компанія приділяє велику увагу підбору та збереженню кадрів, які гарантують стабільно високу якість її послуг і товарів.
4
Все угоди компанії, яка хоче підвищити свою ділову репутацію , повинні супроводжуватися всією необхідною інформацією і проходити з дотриманням світових етичних норм бізнесу з виконанням природоохоронних вимог.
5
Визнання існування ділової репутації вимагає управління нею в інтересах компанії. Для цієї мети необхідно потурбуватись про «репутаційному менеджменті», який відстежуватиме і моніторити її. Метою такого управління репутацією стане попередження репутаційних ризиків та прийняття рішень, які можуть нанести шкоди іміджу компанії та знизити її репутацію .