Як зробити Фотомозаїка. програму для виготовлення фотомозайкі.

Фотомозаїка - це зображення, яке складається з безлічі фотографій і картинок. Вони підібрані і розташовані так, що всі разом утворюють інше цілісне зображення.
Вам знадобиться
  • - фотографії;
  • - програма для створення мозаїк.
Інструкція
1
Придумайте ідею для вашої Фотомозаїка. Якщо робите подарунок, можна придумати щось пов'язане з професією або захопленням людини. А може бути, ви хочете зробити Фотомозаїка з ваших відпускних фотографій, щоб вони цілий рік нагадували про подорож. Виберіть базову фотографію. До неї вимоги прості. Вона повинна бути чіткою (контрастність можна збільшити в візуальному редакторі). Якщо це зображення людини, краще, щоб портрет був без мільйона деталей на задньому фоні. Зрештою, фон можна відрізати.
2
Зберіть всі можливі й підходящі фотографії. Підходящі - значить, вони повинні бути однакового розташування (горизонтальні чи вертикальні), приблизно одного розміру або з однаковим співвідношенням сторін. Якщо не набирається достатньо фотографій підходящої форми, можна обрізати ті, що маються - горизонтальні в вертикальні перетворити, і навпаки. Чим більше фотографій, тим краще. Треба не менше п'ятисот зображень.
3
Не обов'язково, щоб фотографії були в хорошому дозволі, розмір і якість знімка тут не головне. Для ефектно що дивиться Фотомозаїка достатньо буде, щоб кожен елемент в надрукованому вигляді не перевищував розміру в 3 см.
4
Постарайтеся виключити однакові фотографії, вони можуть виявитися по сусідству один з одним. Це буде кидатися в очі.
5
В інтернеті існує маса програм для виготовлення Фотомозаїка. Скачайте будь-яке з них. Завантажте у відповідних вкладках базове зображення і фотографії-конструктор.
6
В сучасних програмах є маса налаштувань, ви можете завантажити фотографії цілої Директорією і відразу підігнати під потрібний розмір, прописавши його в налаштуваннях програми. Також доступний вибір фонового зображення, яке прикриє проміжки між картинками; розмір цих проміжків; можна вибрати форму зображення і т.д.
7
Згенеруйте Фотомозаїка . Найчастіше процес генерації досить довгий, залежить від розміру мозаїки. Ваш твір мистецтва готово.