Як зшити дівчинці куртку. зшити курточку на дівчинку.

В курточці з натуральної вовняної тканини з подвійною застібкою-блискавкою і гудзиками-паличками будь дівчинці буде тепло і зручно. Також маленькі модниці не відмовляться від хутряної обробки на капюшоні, яка легко пристібається.
Вам знадобиться
  • Вовняна валяная тканину (лоден), клапоть штучної шкіри, клапоть підкладкової тканини, вовняна тасьма, тасьма для окантування зрізів, смужка штучного хутра з довгим ворсом і тасьмою для притачивания, контактна стрічка шириною 2 см, роз'ємна застібка-блискавка, 3 гудзики -палочкі.
Інструкція
1
Розкроїте з вовняної тканини дві полички, дві планки поличок, одну деталь спинки, рукава, середню і дві бічні частини капюшона, по дві мішковини кишень з вовняної і підкладкової тканини. По 1, 5 см залиште на припуски.
2
Пришийте до поличках планки для застібки. Потім полички отстрочите уздовж швів на відстані 5 мм. Виконайте прорізні кишені з листочками з втачнимі кінцями.
3
Сшейте виріб з боків і виконайте плечові шви.
4
Срежьте припуски по низу поличок, спинки, переднім зрізах планок, зрізу горловини. Окантуйте тасьмою всі зрізи куртки, настрочив з лицьового боку.
5
До середньої частини капюшона пришийте бічні частини. Відстрочити середню частину на відстані 5 мм. Припуск по лицьовому вирізу зріжте і окантуйте тасьмою. Вшитої капюшон в горловину.
6
Срежьте припуски по низу рукавів. Окантуйте зрізи тасьмою. Вшитої рукава, пріпосадіть по окату.
7
Накладіть тасьму для окантовки зрізів на застібку-блискавку з тильного боку. Приколіть на відстані 5 мм від зубчиків. Настрочити в край. Прітачать застібку-блискавку поверх строчки окантовки.
8
Для застібки зі штучної шкіри викрийте три квадратика і три смуги по 18 см завдовжки і 1,5 см шириною. Кожну складіть уздовж навпіл виворотом всередину. Зшийте вздовж срезов.Сделайте з цих смуг петлі, пришити їх до полички. Поверх пришитих решт полосочек прітачать по периметру квадратики зі шкіри. Пришийте гудзики.
9
Кінці хутряної смуги подверніте на 1 см і пришити вручну оксамитовим швом. Відрізки з гачками від контактної стрічки підкладіть під окантовкі.Настрочіте їх у шви притачивания тасьми з лицьового боку хутряної смуги. Оберніть хутряної смугою виріз капюшона і прикріпіть галявину з допомогою відрізків контактної стрічки.
Корисна порада
Вибирайте для куртки тільки вовняну тканину, у якої не обсипаються зрізи.