Як визначити центр ваги лиж.

Від правильності установки кріплень на ваших лижах повністю залежить ваша безпека при спусках і підйомах, а так само ваше здоров'я. Правильно встановити кріплення на лижах можуть далеко не всі. Пов'язано це з однією важливою проблемою - визначення центру тяжкості лиж, від якого і залежить ваше зручність при управлінні лижами.
Інструкція
1
Знайте, що сучасні лижні кріплення прийнято поділяти на м'які, тверді й напівтверді. Однак незалежно від того, яке саме кріплення вибрано вами, важливо точно і грамотно визначити центр тяжкості лиж для установки цього самого кріплення. М'які кріплення вибирати не варто, вони не стійкі і для починаючого лижника будуть дуже проблематичними при їзді. Такі кріплення практично не застосовуються в даний час. Лижники намагаються віддати свою перевагу більш вдалим, перевіреним і надійним жорстким або напівтвердим кріпленням.
2
Візьміть свої лижі по черзі спочатку одну, потім іншу. Переверніть лижу ковзної стороною кверху.Положіте на рівну поверхню ніж або інший загострений предмет, наприклад, лінійку, притримуючи його рукою. Покладіть на ребро свого предмета лижу.
3
Переміщайте поступово лижу або ребро під нею так, щоб у підсумку та прийняла положення рівноваги, тобто лижа повинна знаходитися горизонтально і не доторкатися жодній зі сторін до підлоги.
4
Відзначте за допомогою ручки, олівця або ножа місце знайденого рівноваги на лицьовій (протилежна ковзної) стороні лижі у вигляді проведеної лінії або точки.
5
Центр тяжкості одній лижі визначений. Проробіть всі вищевказані дії з другої лижей.Пріступіте після визначення центру тяжкості до наступного етапу - встановлення самого кріплення, для якого і знаходився цей самий центр тяжкості .
6
Прикладіть кріплення відповідно відзначеному центру тяжкості . Відзначте олівцем місця для встановлення кріплення, встановіть іх.Все готово. Катайтеся із задоволенням і насолоджуйтеся прекрасними хвилинами.