Як вибрати кріплення для бігових лиж.

При покупці бігових лиж важливо враховувати багато нюансів, серед яких і кріплення. Саме від нього залежить, ваша впевненість на лиж ні при бігу, безпека і комфорт. Як вибрати кріплення для бігових лиж правильно, що слід знати і враховувати при виборі зазвичай розповідає продавець-консультант, але якщо ви прослухали його, стаття заповнить прогалину.
Інструкція
1
Визначтеся з виробником кріплення і типом. Розгляньте в якості кріплення для своїх бігових лиж технології NNN і SNS виробників Alpina, Alfa або Artex. Ці кріплення досить надійні і стійкі, фірми відмінно зарекомендували себе серед лиж ників професіоналів і лиж ніків-любителів.
2
Визначтеся з жорсткістю. Кріплення для бігових лиж найкраще вибрати жорсткі або напівтверді. Про те, в якому випадку і який вид кріплення буде краще, слід уточнити у консультанта магазину, так як кожен з виробників пропонує індивідуальний тип кріплення і за зовнішнім виглядом і за кольором.
3
Визначтеся які саме - передні, ЖЕЛОБНАЯ або кріплення рейками - вам потрібні. Передні - одні з найдешевших, які на сьогодні практично не користуються попитом навіть не дивлячись на свою ціну. Цей вид кріплення вже застарів. Два других виду однаково хороші, відмінності лише в тому, що в першому випадку (кріплення з жолобом) черевик має одну смугу для кріплення , а в другому - дві смуги, звідки і назва «кріплення з рейками».
4
Визначтеся для якому взутті буде призначене кріплення. При цьому зауважте, що кріплення SNS і NNN однаково добре підходять до всіх видів і розмірам взуття. Виняток тут становлять лише дитячі, для них призначені спеціальні кріплення .
5
Підберіть вид кріплення. Він може бути автоматичним або механічним (ручним). Відповідно в першому випадку, після вставляння скоби в паз кріплення автоматично защелкнуто, в той час як у другому випадку доведеться закривати кріплення вручну.
6
Зорієнтуйтеся в цінах і відкладіть потрібну суму на покупку кріплення . Зробіть покупку в спеціальному, спеціалізованому магазині, проконсультувавшись ще раз перед покупкою з професійним консультантом.
Зверніть увагу
Все більше і більше людей з роками починає віддавати перевагу активному способу життя, всіляким рухливим іграм і спорту. Це пов'язано, насамперед з тим, що саме в активних рухах закладено здоров'я, щастя і успіх, саме активні види спорту дозволяють нам відчувати себе бадьоро, легко і впевнене у собі. До таких видів спорту відноситься і біг на лижах, який зараз досить затребуваний не тільки серед дорослих, а й серед дітей. Багато хто займається бігом на лижах сім'ями, проводячи так сімейний відпочинок.