Як змінити ім'я в пошті. Як у пошті змінити ім'я.

Зараз майже у кожного є електронна пошта, і принадами звичайного листа на папері користуються дуже рідко, хоча такий лист і має свої переваги і якийсь романтичний наліт. Але електронка, як її скорочено називають, набагато більш оперативний спосіб спілкування і не доводиться прикладати майже ніяких зусиль, щоб написати і доставити лист. Атрибутами електронної пошти є такі складові, як ім'я , логін і пароль. Все це коригується самим користувачем, за його бажанням і можливостям.
Інструкція
1
Найбільш часта операція в цьому ряду - це зміна імені в пошті. Для тих, хто зіткнувся з цією необхідності вперше, не завадить усвідомити схему дії в такій ситуації. Врахуйте, що налаштування відрізняються у поштових скриньок, зареєстрованих на різних доменах. Розглянемо найвідоміші.
2
Пошта на Gmail.ru.Ітак, у верхній правій частині екрана клікніть мишкою на кнопку "Налаштування". Перейдіть на вкладку "Облікові записи та імпорт" і клацніть на посилання «змінити», яка повинна знаходитися в правій частині екрана. У вікні "Змінити адресу електронної пошти" введіть своє нове ім'я та натисніть "Зберегти зміни" для підтвердження зміни імені або "Скасувати" для збереження старого імені. Переконайтеся, що у вкладці "Акаунти та імпорт" нове ім'я вказано правильно.
3
Пошта на Rambler.На рамблере ім'я (логін) поштової скриньки змінити неможливо. Єдине, що ви можете зробити, - це повністю видалити ваш старий аккаунт і зареєструвати новий з новим ім'ям.
4
Пошта на Mail.ru.Найдіте вверху сторінки панель «Ще». Відкрийте її і виберіть із списку вкладку «Анкетні дані». У цьому вікні ви можете змінити будь-які дані, в тому числі і ім'я (псевдонім). Після внесення змін натисніть «Зберегти». Ось все і готово.
5
Пошта на Yandex.ru.Найдіте вкладку «Паспорт» в настройках пошти, відкриється вікно «Персональні дані». Натисніть на кнопку «змінити персональні дані». Введіть нове ім'я та натисніть зберегти. Після чого перезавантажте пошту.