Як згорнути гру. Як згорнути комп'ютерну гру.

Іноді згорнути гру стає проблемою. І щоб впоратися з нею, можна скористатися гарячими клавішами на клавіатурі. У цій статті ви знайдете різні варіанти гарячих клавіш, і вам залишиться всього лише їх запам'ятати або виписати на листок і покласти його поруч з комп'ютером.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно швидко вийти з гри, спробуйте застосувати комбінацію клавіш Alt і F4. А щоб згорнути гру в вікно, натисніть комбінацію клавіш Alt і Tab.
2
Ще один непоганий спосіб згорнути гру - одночасне натискання клавіш Windows (клавіша із зображеним значком "вікно") + латинська D.Чтоби згорнути вікно або всі активні вікна, спробуйте комбінацію Windows + Shift + M. Цей спосіб зручний тим, що можна швидко згорнути всі вікна, якщо ви перебуваєте в офісі, наприклад. А щоб розгорнути всі активні вікна, просто натисніть клавіші Windows + M.
3
Інший спосіб вийти з гри - універсальна комбінація 3 клавіш: Ctrl_Alt_Delete. На екрані з'явиться вікно, ви вибираєте в списку гру і натискаєте "Зняти завдання".
4
Буває, що гра вперто не хоче згортатися, якщо вона знаходиться в повноекранному режимі. В такому випадку перед початком гри потрібно зайти в налаштування гри і вибрати віконний режим, якщо він є. В віконної грі можна спокійно застосовувати гарячі клавіші, про які ми говорили в цій статті. Якщо гра віконна і ви хочете вийти з повноекранного режиму, можна спробувати клавіші F10 або F11.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=joA0C80Equs