Як навчитися джамп стайл.

джампстайл (Jumpstyle) - це дуже молодий модний танцювальний стиль, який, крім того, розвивається і як стиль музики. Батьківщиною його вважається Бельгія. Супроводжує танці в стилі джампстайл енергійна електронна музика. Манера танцю полягає в тому, що танцюристи в такт музиці здійснюють руху, дуже схожі на стрибки. Зі стогони це виглядає, як «викидання» ніг вперед і назад, створюючи тим самим різні варіації і композиції. Імпровізуючи і комбінуючи руху, створюється свій креативний танець.
Інструкція
1
Танцующих може бути і декілька. Якщо їх рухи виходять синхронними, виходить танець Duo-Jumpstyle (в перекладі з англійської duo значить парний). Якщо набралася ціла група танцюючих джампстайл , то вийде Freestyle (похідне від Хардстайла), причому послідовність танцювальних рухів не встановлюється, навпаки, вітається асинхронність, головне, не допускати торкання партнерів незграбними рухами кінцівок.
2
В стилі джампстайл є і синхронний груповий танець, який отримав назву Group-Jumpstyle. Група танцюючих кількістю зазвичай більше п'яти осіб, повинні бути добре підготовлена, так як це найскладніша різновид стилю.
3
Розглянемо існуючі сьогодні стилі танцю, і завдяки яким саме прийомам йому можна навчитися. джампстайл підрозділяється на різні напрямки, назви яких відразу важко запам'ятати, наприклад, OldSchoolJump, RealHardJump, TekStyle, StarStyle. В свою чергу, ці напрямки діляться на підвиди з більш простими рухами. Вони складаються з основних рухів, і різноманітних додаткових рухів з повним або частковим поджатием ніг, ламаних рухів з киснем своїх ніг, обертань ногою в коліні з виконанням різних розворотів). Рухи можуть бути як агресивними, так і плавними.
4
Наприклад, вид OldSchoolJump є ніби сукупністю всього лише п'яти рухів, які доповнюються простмі різноманітними зв'язками з FreeStyle. Далі вчіться використовувати в танці складніші трюкі.Можете вчитися танцю спільно з кимось, наприклад, в парі. Тільки треба заздалегідь обговорити і запам'ятати послідовність загальних синхронних рухів. Це буде вид DuoJump (удвох), TrioJump (втрьох) або GroupJump, що вимагає більш тривалих тренувань (більше чотирьох осіб).