Як носити шарф з курткою. поєднання шарфа і куртки.

Невеликий чоловічий шарф у Франції називався сache nez, що означає «заховай ніс». Кашне носили молоді щиглі, висловлюючи протест проти обивательських смаків. І зараз цей модний аксесуар створить ваш власний стиль, додасть елегантність і вишуканість вашому поряд і зігріє в непогожий день. Шарф стає невід'ємною частиною гардеробу. Його носять і чоловіки і жінки і не обов'язково восени, але і влітку.
Інструкція
1
Шарф можна пов'язувати разом з класичним костюмом, пальто, сорочкою, але ми розповімо про те, як носити його з курткою.
2
Носіть шарф невимушено. Не застосовуйте зайвих зусиль, просто обмотайте шию і зав'яжіть кінці, не дивлячись у дзеркало. Навіть непомітна чорна курточка може виглядати дуже стильно в поєднанні з шарфом.
3
Якщо ви не можете визначитися з вибором шарфа, купуйте багатобарвний аксесуар. Він буде гармоніювати однотонної з курткою і додасть фарб наряду. І, навпаки, з яскравими кольоровими куртками ідеально поєднуються чорні шарфи.
4
Чи не заправляйте шарф під куртку. Використовуйте різні модні вузли. Як ви пов'яжете шарф, так він і буде виглядати.
5
Найпопулярніший сьогодні спосіб пов'язування шарфа - це паризький вузол (він добре виглядає зі шкіряною курткою). Візьміть шарф двома руками і складіть його в довжину навпіл; оберніть навколо шиї, вільні кінці Протягніть в петлю і злегка затягніть; ступінь натягу можна регулювати - вона залежить і від товщини шарфа. Якщо на вулиці дуже холодно, сховайте кінці шарфа всередину і вище застебніть блискавку.
6
Куртку носять зазвичай в холодну погоду. В такому разі можете пов'язати подвійний вузол. Він схожий на паризький вузол, і зав'язати його не складе особливих труднощів. У відмінності від паризького, подвійний вузол годі й заправляти в куртку. Він досить об'ємний і добре гріє. Можете навіть опустити комір у куртки.
7
Зав'язують його так: накиньте шарф на шию, один його кінець повинен бути значно довший іншого; довгий кінець оберніть навколо шиї двічі, не надто затягуючи; вільні кінці шарфа можна заправити під пальто для додаткового тепла.
Зверніть увагу
Шарфи для носіння на вулиці («для тепла») і в приміщенні (або влітку на вулиці) слід підбирати в першу чергу виходячи з типу, якості і фактури матеріалу. І без підказок ясно, що вовняні (на 100% або частково) слід надягати на прогулянки, а легкі шарфики з шовку і поліестеру підійдуть в якості модного аксесуара для доповнення образу.
Корисна порада
Секрет носіння шарфів - в невимушеності. Не застосовуйте зайвих зусиль, просто обмотайте шию і зав'яжіть кінці, не дивлячись у дзеркало. Широкий шарф можна носити, закинувши один з його кінців за плече. Ідеал, до якого потрібно прагнути, - корінні жителі Чилі: в даному випадку джерелом натхнення служать їхні широкі і теплі накидки-пончо.