Як відтерти фарбу для волосся. при фарбуванні волосся фарба потрапила на лінолеум ніж вивести.

Сучасні фарби досить стійкі. Це добре, коли колір довго тримається на волоссі . Але іноді відбуваються дрібні неприємності у вигляді потрапляння крапель фарби на підлогу або одяг. Трапляються незручні мазки на шкірі голови. Яскраві неприємні плями вивести складно. Важливо знати, які кошти для цього потрібно використовувати.
Вам знадобиться
  • Розчин перекису водню, нашатирний спирт, лимон, огірок, зубна паста, харчова сода, оцет.
Інструкція
1
Видалити пляма від фарби з одягу задача важка, але цілком вирішуване. Змішайте нашатирний спирт з перекисом водню. Розбавте 1 чайну ложку в склянці води. Підігрійте суміш до 60 градусів. Змочіть ватяний диск в розчині і протирайте пляма. Потім виперіть річ, як зазвичай.
2
Плями з шкіри можна видалити різними средствамі.- Нанести на шкіру рослинне або оливкове масло і залишити на кілька годин. Після змити теплою водой.- Потріть часточкою лимона або огірка забруднене участок.- Спирт або ацетон - універсальні розчинники, але діють на шкіру дратівливо. Нанесіть пару крапель на ватний диск і потримайте компрес кілька хвилин.- Нанесіть зубну пасту на пляму і відтирати. Після змийте теплою водой.- Харчову соду здавна використовують для видалення плям різного характеру і поверхонь. Змішайте її з декількома краплями води до утворення кашки. Нанесіть дану суміш на забруднену ділянку шкіри і потримайте деякий час. Після змийте теплою водою.
3
Якщо бризки фарби для волосся потрапили на килим або м'які меблі, то як можна швидше видаліть його вологою серветкою. Потім змочіть губку в мильному розчині і акуратно відтирати його. Чим швидше почнете виводити пляму, тим більше шансів на успіх.
4
З делікатними тканинами потрібно діяти обережно. Зніміть річ і підставте її під струмінь холодної води. Після виперіть в теплій мильній воді. Якщо пляма повністю не віддалилося, не сушіть річ на батареї або праскою. Пропрасуйте одяг, коли вона абсолютно суха.
5
Пляма з замші видаляють тільки кіркою чорного хліба або спеціальною губкою. Якщо фарба потрапила на шкіряні вироби, протріть ділянку забруднення ватним тампоном, змоченим в маслі. З білої шкіри плями видаляються оцтом або лимонним соком.
6
Якщо фарба для волосся потрапила на лінолеум, швидко витріть пляма. Потім протріть м'якою ганчіркою, змоченою розчином перекису водню і нашатирного спирту.