Як голити бороду. борода Як можна її поголити відео.

Кожен чоловік періодично стикається з необхідністю голитися - навіть якщо він вирішує відростити бороду, гоління може допомогти відкоригувати її форми. Як і багато інших гігієнічні та косметичні процедури, правильне гоління вимагає певних навичок і досвіду. Як навчитися голити бороду правильно, щоб гоління не приносило дискомфорту, роздратування і травм?
Вам знадобиться
  • бритва, піна для гоління, лосьйон після гоління
Інструкція
1
Для початку виберіть, ніж ви будете голитися. Найчастіше як інструменту чоловіки вибирають бритва з безпечними лезами. Леза мають тенденцію затупляться - міняйте їх якомога частіше, щоб гоління було чистим і безпечним.
2
Процедурі гоління найкраще присвятити ранковий час. Перш ніж почати голитися, добре вмийтеся гарячою водою і скористайтеся кремом для підготовки шкіри до гоління. Все це зробить шкіру і щетину м'якше. Перш ніж завершити умивання - прикладіть до обличчя ненадовго рушник або серветку, змочену в гарячій воді.
3
Тепер, коли шкіра підготовлена, нанесіть на обличчя піну для гоління масажними рухами. Рівномірно покрийте піною всі області на обличчі і шиї, які вимагають гоління. У міру того, як ви будете голити волосся, промивайте періодично бритву в гарячій воді.
4
Візьміть бритва з гострими лезами і проведіть їм по лінії росту волосся вертикальну лінію по щоці від початку щетини до підборіддя. Коли закінчите збривати щетину зі щік - переходите на шию і підборіддя. Підніміть голову і проведіть верстатом лінію знизу вгору, від шиї до підборіддя.
5
В останню чергу після гоління щік і шиї переходите до гоління підборіддя і вусів. Ці місця відрізняються найжорсткішою щетиною, тому потрібно почекати, щоб піна для гоління розм'якшила волосся.
6
Якщо у вас занадто жорстка щетина, змийте піну і знову промийте потрібні місця гарячою водою, а потім нанесіть піну повторно. Акуратно збрийте вуса, направляючи бритву зверху вниз і натягнувши шкіру над губою, а потім так само збрийте щетину з підборіддя.
7
Вмийтеся і перевірте, чи не залишилося на обличчі непомічених волосків. Якщо якісь волоски ви не помітили, збрийте їх змоченою в гарячій воді брітвой.После гоління обов'язково сполосніть обличчя і скористайтеся лосьйоном.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ksO-4r1HhkM