Як вводити м'ясо в прикорм.

Введення в раціон малюка м'ясних продуктів є важливим етапом в його житті. Точний термін вам допоможе визначити лікар-педіатр, оскільки раніше введення чревато алергічними реакціями і надмірними навантаженнями на травну систему малятка, а запізніле введення може розвинути анемію і нестача вітамінів групи В.
Інструкція
1
Віддайте перевагу на користь м'ясних продуктів промислового виробництва. Вони мають більш ніжну консистенцію і приготовлені з максимальним збереженням всіх корисних мікроелементів та вітамінів. Крім того, це заощадить ваш час, який краще витратити на спілкування з дитиною.
2
Визначтеся, яким саме м'ясним продуктом ви збираєтеся годувати дитину. Це може бути індичка, кролик або пісна яловичина. Обережніше з курячим м'ясом , оскільки воно може викликати алергію.
3
Переконайтеся в якості пропонованого малюкові продукту: перевірте термін придатності, упаковку в разі продукту промислового виробництва. Якщо готували м'ясну страву самостійно, то переконаєтеся в тому, щоб м'ясо було до кінця відвареним і мало відповідну віку дитини консистенцію.
4
Додайте пів чайної ложки м'ясного пюре в уже знайомий дитині продукт, який він зазвичай із задоволенням їсть. Краще додавати м'ясо до овочевого пюре або до супу. Поспостерігайте за дитиною протягом наступних діб.
5
Якщо споживання м'ясного препарату не викликало ніяких алергічних реакцій, то збільште обсяг м'ясного продукту на наступний день до 1 чайної ложки. У наступний день дайте дитині 2 чайних ложки м'ясного пюре і т.д. Таким чином, збільшуйте щодня обсяг м'яса до норм, відповідних віку малюка. У 8-9 місяців вона становить 30-40 г, до 11-12 місяців можна давати малюкові 50-70 г м'яса в день.
6
Познайомте дитину з іншими видами м'яса, згідно вищепереліченим пунктам.
7
Самим останнім м'ясним продуктом, з яким варто познайомити дитину, є баранина. Вона досить жирна і важка для засвоєння.
Корисна порада
Дітлахи, які харчуються грудним молоком, можуть знайомитися з м'ясними продуктами пізніше, ніж дітки, що знаходяться на штучному вигодовуванні.