Як очистити тканину від воску. Як від воску очистити піджак.

Від появи воскових плям на тканині ніхто не може бути застрахований. Тому дана проблема зовсім не привід для відмови від романтичної вечері при свічках. Вивести такий слід досить просто навіть в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - денатурований спирт
  • - паперові серветки
  • - праска
Інструкція
1
Послідовність дій при виведенні воскового плями зі скатертини, улюбленої блузки або оббивки меблів буде наступною: Спочатку потрібно пропрасувати ділянку тканини з плямою гарячою праскою через шматок тканини або серветку. При цьому температуру нагрівання потрібно виставити максимальну для даного виду тканини. Будьте уважні і не спаліть річ занадто гарячою праскою. В результаті цієї нескладної операції основна частина воску повинна переміститися на серветку.
2
Не засмучуйтеся, якщо з першого разу віск не вбереться у серветку. Для досягнення оптимального результату потрібно кілька разів пропрасувати місце забруднення, тому варто запастися терпінням. Після того як пляма зникне, на тканині залишиться жирний слід від воску . Нехай вас це не лякає - так і має бути.
3
Тепер потрібно позбутися наслідків впливу воску на тканина. Для цього краще всього використовувати звичайний денатурований спирт. Однак він може залишити сліди свого перебування на тканини у вигляді потертостей і розтяжок. Щоб цього уникнути, потрібно наносити спирт якомога точніше саме на пошкоджену ділянку, намагаючись не зачепити не забруднити воском тканина.
4
Для нанесення спирту найкраще користуватися піпеткою або ватною паличкою. При нанесенні намагайтеся не терти пляму. Надайте спирту скоїти свою роботу без додаткової стимуляції.
5
Не використовуйте для знежирення тканини духи, туалетну воду або одеколон. Вони містять у своєму складі компоненти, які при зіткненні з матеріалом можуть залишити на ній райдужні розводи. Тоді річ буде безнадійно зіпсована.
6
Щоб пляма віддалилося повністю і без слідів, потрібно враховувати тип тканини і уважно стежити за ходом процесу. Тонкі й ніжні матеріали вимагають до себе дбайливого відношення, а, наприклад, джинсу можна без остраху та ножем поскресті.Еслі ви все зробите правильно, то ваші улюблені речі візьмуть первозданний вигляд.