Як утеплити склопакети.

При установці нових вікон вражає різноманітність склопакетів. Виробники впроваджують все більше нових розробок енергозберігаючих пакетів. На внутрішню частину скла наносять спеціальне напилення, яке відображає тепло назад у квартиру. Камери накачують газом, для утримання тепла. Якщо немає можливості замінити вікна, можна утеплити існуючі склопакети своїми силами.
Вам знадобиться
  • Силіконовий герметик, теплосберегающая плівка і ущільнювач
Інструкція
1
Втрата тепла відбувається кількома шляхами: тепловим випромінюванням і конвекцією повітря. При тепловому випромінюванні втрачається близько 70% тепла. Тому скла повинні бути енергозберігаючими, вони відображають довгохвильове випромінювання, яке виходить від нагрітих предметів, у тому числі батарей, що дозволяє виключити втрату тепла через скло. Втрата тепла через конвекції повітря становить 30%, знизити втрати можна, збільшивши кількість стекол і посиливши герметичність склопакета.
2
Якщо по квартирі «гуляє» протяг, причина скоріше може бути не в склопакеті, а в неправильно встановлених вікнах. Можливо, при монтажі неякісно запінили шви, зібрали вікна з дефектами, погано забили штапики, що не простежили, щоб ущільнювач щільно прилягав. Якщо холод іде з монтажного шва - проблему можна виправити, а якщо з самої рами - встановлено неякісний виріб.
3
Утеплити склопакет можна за допомогою силіконового герметика, теплосберегающей віконної плівки і ущільнювача. Силіконом потрібно заповнити кожну щілину і отвір, наносити його слід тільки на очищену від бруду суху поверхню. Температура матеріалів повинна бути плюсовою, якщо матеріал холодний, його потрібно покласти в тепле місце задовго перед початком роботи.
4
Якщо силікон потрапить на скло, краще дочекатися поки він засохне, а потім зішкребти його ножем.
5
Ущільнювачі бувають з різних матеріалів, при покупці необхідно переконатися, що він після натискання відновлює свою форму. Теплосберегающая плівка пропускає світло в квартиру, але успішно відбиває теплове випромінювання назад у житло. Її розмішають усередині рами між стеклами, торкатися до плівки в процесі монтажу небажано. На неї не повинна потрапляти волога або бруд. Перед монтажем вікно потрібно виміряти, залишивши невеликий припуск для закріплення. Працювати краще в рукавичках і стосуватися плівки тільки біля краю. Пам'ятайте, що проводить поверхня повинна бути розташована в бік вулиці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BW3mNkN5ohQ
Зверніть увагу
Енергозберігаюча плівка недовговічна і через деякий час її потрібно буде міняти.
Корисна порада
При наклейці ущільнювача варто пам'ятати, що розтягувати його не можна. Теплосберегающую плівку можна фіксувати двостороннім скотчем.