Як вибрати бандаж для вагітних.

В період вагітності особливо важливо стежити за станом свого тіла, і особливо приділяти увагу підтримці зростаючого живота. В цьому жінці може допомогти відповідний підтримуючий бандаж. Важливо правильно вибрати бандаж, відповідний саме для вас серед великої кількості різноманітних типів і моделей.
Інструкція
1
Для початку, перш ніж купувати бандаж, проконсультуйтеся зі своїм лікуючим лікарем. Він підкаже, який розмір вам вибрати і з якого терміну починати носити бандаж.
2
Потім виберіть підходящу вам модель серед найбільш часто використовуваних відов.Еслі ваш вибір зупиниться на бандажі-трусиках, здобувайте відразу кілька однакових моделей - такий тип бандажа, при всіх своїх зручностях, вимагає частого прання, а значить - частої заміни. Більш універсальний і зручний тип бандажа - це спеціальний еластичний пояс, який надягає поверх білизни. Регулювання розміру дозволяє підігнати пояс практично на будь-яку фігуру, збільшуючи його діаметр у міру зростання живота. Бандаж-пояс якісно підтримує живіт і зручний у використанні, а також знімає тиск на хребет.
3
Якщо ви не хочете окремо купувати дородовий бандаж і окремо - післяродовий, ви можете купити один універсальний бандаж, який можна використовувати як для підтримки живота під час вагітності, так і для відновлення після пологів. Як і бандаж-пояс, такий комбінований бандаж буде застібатися на зручні липучки, він досить широкий і еластичний для рівномірного розподілу тиску і навантаження, і є ефективним підмогою для післяпологового відновлення фігури.
4
Перш ніж купувати бандаж, визначте свій точний розмір до вагітності і зробите примірку. Купуйте тільки той бандаж, який добре сидить на вас, не доставляючи дискомфорту. Щоб бандаж не посилювати напругу, надягайте його правильно - лежачи на спині. Це утримає живіт в правильному положенні. Знімати бандаж також бажано в положенні лежачи.