Як видалити грибок з нігтя. зняти ніготь хворий грибком.

Нігтьовий грибок - оніхомікоз - починається з грибка стопи. Спочатку лущиться шкіра на стопі, виникає свербіж і тріщини між пальців, починається неприємний запах від ніг. Якщо не вживаються заходи по знищенню микоза стопи, розвивається оніхомікоз, який виліковується набагато складніше і довше. У групі ризику знаходиться дуже широке коло людей. Це - спортсмени, особливо футболісти, військовослужбовці, особливо, що знаходяться на казарменому положенні. Люди, чия професія передбачає користування загальними роздягальнями: шахтарі, сталевари, робітники промислових підприємств та ін.
Вам знадобиться
  • - оцет 70%;
  • - яйце;
  • - вершкове масло;
  • - гліцерин;
  • - йод.
Інструкція
1
Дуже ефективним засобом від нігтьового грибка є наступний склад. Візьміть 250 грамову баночку, покладіть в неї сире яйце і залийте його, щоб воно повністю сховалося, оцтом 70%. Баночку поставте в холодильник. Приблизно через тиждень шкаралупа на яйці повністю розчиниться, залишиться яйце в плівці.
2
Розімніть його виделкою, плівку видаліть з банки і додайте 70-90 грам вершкового розм'якшеного масла. Всю масу добре розітріть до однорідної консистенції.
3
Нанесіть шаром на уражені нігті, зверху накладіть бінтік і компресійну папір, потім зафіксуйте пов'язкою. Не можна застосовувати целофан замість компресійної папери, інакше можна отримати сильний опік. Процедуру виконуйте на ніч.
4
Вранці пов'язку знімайте. Поверхня розм'якшеного нігтя зніміть спеціальною пилкою, намажте йодом, а зверху покрийте лаком для нігтів. Процедуру виконуйте раз на тиждень. У міру зростання нігтьової пластини, зрізайте її довжину. Поступово хворий ніготь весь зріже, а натомість виросте вже не уражений.
5
Також досить ефективним засобом є наступний склад. Візьміть аптечну пляшечку гліцерину і долийте її під саму кришку оцтом 70%. Распарьте ноги в гарячій ножний ванні з сіллю і содою (по столовій ложці харчової солі та соди на літр води). Розпарені ступні добре обробіть пемзою. Потім насухо протріть. Спеціальної великої пилою для нігтів зніміть поверхню нігтьової пластини і намажте ступні разом з нігтя ми приготовленою сумішшю.
6
Після висихання, нігті намажте йодом і покрийте лаком. Процедури повторюйте кожні 3-4 дні, відростаючих ніготь зрізайте, але пилою тріть тільки стару нігтьову пластину. Свежеотрастающій ніготь намагайтеся пилою не пошкоджувати. Після повної заміни нігтьової пластини, в профілактичних цілях, після миття ніг змащуйте ступні сумішшю гліцерину з оцтом протягом 3-4 місяців.
Зверніть увагу
Слід знати, що нігтьової грибок - це не просто косметичний дефект некрасивих нігтів, це ще й небезпечне захворювання, яке якщо запустити, може привести до дуже неприємних наслідків, коли грибок, проростаючи і харчуючись тканинами організму, вражає їх, і навіть, у важких випадках, може стати причиною летального результату.