Як лікувати сухий кашель при вагітності.

Імунітет вагітної жінки часто не справляється з атакою вірусів, тому рідко кому вдається не захворіти за дев'ять місяців очікування дитини. Складність лікування майбутньої мами полягає в тому, що більшість лікарських засобів небажані в її положенні. Але немедикаментозне лікування по ефективності деколи не поступається традиційному, тому застуду і зокрема болісний сухий кашель, можна перемогти доступними безпечними методами.
Інструкція
1
Мягким, але дієвим способом лікування, є інгаляції. Вони відмінно справляються з сухим кашлем, вимотує вагітну жінку. Метод дешевий і доступний для проведення в домашніх умовах. Інгаляції не протипоказаний майбутнім мамам, тому можна проводити їх, не побоюючись негативних наслідків для плода. Наявність небулайзера або інгалятора істотно полегшує проведення процедури. Але їх відсутність - не перешкода для лікування. Інгаляції можна провести і за допомогою підручних засобів.
2
Зваріть картоплю у воді з додаванням часнику та цибулі. Гарячий пар, який потрібно вдихати, схилившись над каструлею, розріджуючи в'язку мокротиння і полегшить її виведення. По закінченні декількох процедур кашель стане м'яким і продуктивним. Але картопляні інгаляції - це далеко не єдиний засіб проти сухого кашлю. Ви можете вдихати пари цілющих трав: звіробою, ромашки, чебрецю, шавлії. Коли мокрота, нарешті, почне відходити, необхідно продовжити інгаляції, але вже з іншими травами: мати-й-мачухою, подорожником, низкою і деревієм.
3
Ароматичні масла деколи допомагають навіть краще цілющих трав. І вони також дозволені для застосування під час вагітності. Пара крапель м'ятного або соснового масла, доданих в склянку з гарячою водою, помітно полегшать стан майбутньої мами. Як альтернативу можна використовувати масло евкаліпта або розмарину. Інгаляцію потрібно робити не менше п'яти хвилин. Добре буде, якщо під час процедури ви накриє рушником - так насичений маслами пар, надходитиме безпосередньо в легені, не розсіювалися по всій кімнаті. Ефект від такого лікування триває не менше години, тому буде краще, якщо ви утримайтеся від прогулянок і прийому їжі на цей час.
4
Пийте багато рідини, це прискорить одужання. Морси, чаї, трав'яні відвари, тепле молоко - все це вкрай корисно при сухому кашлі. Слідкуйте, щоб добовий об'єм випитої рідини становив не менше двох літрів. А якщо додати в молоко вершкове масло, мед і щіпку соди - ефект від напою посилиться в рази.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=eEcLJOfgCNs
Зверніть увагу
Проведення інгаляцій при високій температурі - заборонено. Для початку доведеться збити жар і вже потім приступати до боротьби з сухим кашлем.