Як лікувати виразку на нозі.

У наші дні велика кількість людей страждає від венозних або, як їх ще називають, трофічних виразок. Це досить неприємне захворювання, яке змушує вас відчувати дискомфорт, горе, невпевненість у собі. На жаль, стикаються з подібними труднощами люди у віці від 30 років і старше. Однак не варто впадати у відчай, тому що в сучасному світі існує безліч способів лікування трофічних виразок.
Інструкція
1
Для лікування трофічної виразки на нозі в даний час придумано безліч препаратів. Це можуть бути народні засоби, різноманітні пов'язки з мазями і навіть хірургічне втручання. Залежно від стану здоров'я хворого і ступеня захворювання кожен може вибрати відповідне саме йому лікування.
2
Якщо ви хочете бути впевненими в якості лікування, то варто безпосередньо звернутися до лікаря. Лікуванням трофічних виразок на ногах займається флеболог, який за відсутності протипоказань призначить вам лазерну коагуляцію. Цю операцію можна умовно розділити на дві стадії: видалення стовбура підшкірної вени, розташованої на стегні; «Випалювання» вени, розташованої під трофічною виразкою, за допомогою лазера.
3
У цьому випадку лікування виходить безболісним, з нанесенням мінімальної шкоди поверхні шкіри і відсутністю космічних дефектів (наприклад, рубців). Крім того, лазерна коагуляція дозволяє позбавлятися від відкритої форми трофічної виразки, прискорює процес загоєння. На жаль, подібна операція вимагає досить відчутних фінансових витрат і має ряд протипоказань, яскравими прикладами яких є захворювання серцево-судинної системи, легенів і т.д.
4
Для людей, які не можуть дозволити собі лазерну коагуляцію є й інші не менш ефективні способи лікування трофічної виразки на нозі . Залежно від ступеня захворювання виділяють кілька стадій розвитку виразки. Гнійна виразка. У цьому випадку в якості лікування можна використовувати спеціальні пов'язки з гіпертонічним розчинами хлориду натрію, протеолітичні ферменти, приймати ванни з морською сіллю і т.д.
5
Мокра виразка. Для того щоб позбутися від захворювання досить обробити виразку 3-процентним розчином перекису водню, просушити і змастити прилеглі тканини розчином йоду. Наверх можна покласти спеціальні серветки з антибіотиками.
6
Суха виразка. Прекрасним вирішенням проблеми стане використання пов'язок з мазями, призначеними для якнайшвидшого загоєння шкіри. Щоб позбутися застою крові також варто звернути увагу на такі препарати як компламин і реополіглюкін, а також солкосерил, який прискорює процес регенерації шкіри.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vU-fAIwGxpg