Як змусити людину повірити.

Багато людей усвідомлюють, що завдання реклами - не лише продати який-небудь продукт, але і вплинути тим самим на мислення широких мас людей. Для того щоб змусити людей повірити у що б то не було, не тільки рекламодавці, але і керівники різних організацій і творці ідеологій користуються певними техніками впливу на людську психіку. Ці техніки дуже прості і ними не так складно скористатися, якщо діяти грамотно.
Інструкція
1
В першу чергу, ви повинні розташувати до себе людей, продемонструвавши свою безкорисливість і бажання безоплатно подарувати що-небудь людині. Крім того, довіра майже завжди викликають авторитетні особистості - саме тому часто в рекламі грають відомі актори та музиканти, які за умовчанням викликають симпатію глядачів, а значить симпатію викликає і рекламований товар.
2
Переконайте людини в тому, що те, про що ви йому говорите, існує в унікальному і єдиному екземплярі, і не має альтернатив. Людина також має відчути, що він може отримати якісь бонуси за те, що повірить вам - призи, участь в розіграші, і так далі.
3
Впливайте на почуття страху людей - визначте, чого саме вони бояться, і апелюйте до почуття страху. Дайте людині зрозуміти, що ви легко допоможете йому впоратися з побоюваннями, якщо він довіриться вам і піде вам назустріч. Грайте не лише на страхах, а й на упередженнях людей.
4
Ефективним методом впливу на людей є звичайні повторення - цей метод використовували пропагандисти ще в середині 20 століття. Чим довше ви повторюєте що-небудь, тим сильніше людина починає вірити в те, що ви говорите.
5
Крім того, важливо, щоб джерело реклами або якоїсь ідеї відповідав її образом і тематиці - тільки в цьому випадку йому довірятимуть. Наприклад, якщо ви хочете, щоб людина повірила, що якийсь засіб для прання білизни є найкращим, подбайте про те, щоб йому про це сказала приваблива і досвідчена домогосподарка.
6
Уважно продумайте ключові слова, які стануть основою вашого рекламного слогана. Вони повинні нести основну інформаційне навантаження, і при цьому слоган повинен бути лаконічним і стислим. Хороший слоган при першій можливості запам'ятовується будь-яким слухачем.
7
Продемонструйте людині на власному прикладі те, як міняються емоції після того, як ви використовували ту чи іншу ідею чи послугу - людина повинна повірити в те, що його настрій, безсумнівно, покращиться, а життя налагодиться. І нарешті, ваші повідомлення і ролики не повинні бути занадто довгими. Чим коротше і яскравіше подана інформація, тим сильніше вона закарбовується в мозку у потенційного клієнта або покупця.
В особистому, громадському житті, в ділових взаєминах завжди велике значення має фактор довіри, встановленого між людьми, соціальними групами або підлеглими і керівництвом. Якщо ви керівник, то змусити повірити в себе підлеглих вам співробітників просто необхідно, оскільки від цього залежить не тільки моральний клімат в колективі, а й бажання людей працювати, злагодженість їх дій, а значить, і продуктивність праці.
Інструкція
1
Дбайте про свою репутацію: порядність керівника багато в чому визначає ту ступінь довіри, яка виникає до нього у працівників.
2
Будьте компетентні в тих областях, які стосуються сфери вашої діяльності, від вашої грамотності та обізнаності залежить швидкість і правильність тих рішень, які ви приймаєте, що в кінцевому підсумку сприяє успішній роботі всього ввіреного вам колективу.
3
Будьте обьективная і справедливі, правильно оцінюйте результати роботи і заслужено карайте або заохочуйте своїх співробітників.
4
Намагайтеся бути чесними як по відношенню до підлеглих, так і до керівництва та акціонерів своєї компанії.
5
Будьте послідовні і надійні, передбачувані у своїх діях і реакціях, завжди керуйтеся здоровим глуздом і логікою.
6
Демонструйте членам свого колективу лояльність, будьте доброзичливі і завжди готові підбадьорити і захистити їх. Візьміть за правило завжди дивитися в очі співрозмовнику, будьте відкриті і психологічно доступні, готові до вільного обміну ідеями та інформацією.
7
Будьте впевнені в своїх діях, але вмійте сприймати думку фахівців, і аргументовано заперечувати їм в тому випадку, якщо їх думка розходиться з вашим. Залучайте їх до вирішення поставленої перед вашим підрозділом завдання та допускайте до участі в прийнятті рішень, але не забувайте, що саме ви несете всю відповідальність за роботу своїх підлеглих.