Як поставити водяні лічильники.

Практично кожен з нас в умовах кризи змушений на чомусь економити, а якщо врахувати постійно зростаючі тарифи на холодну і гарячу воду, то де, як не тут, потрібно рахувати свої кошти ?! За допомогою встановлених водяних лічильників можна в два рази зменшити суму щомісячних платежів. Для монтажу можна запросити фахівця сантехніка (але це додаткові витрати), а можна і самостійно вирішити питання з установкою водяних лічильників.
Вам знадобиться
  • ключі розвідні, льон, ФУМ стрічка, лічильники води, машина шліфувальна кутова, фільтри води.
Інструкція
1
Для самостійного монтажу лічильників води в першу чергу необхідно подати в ЖКО заяву, отримати технічні умови з ескізом, і тим самим уникнути проблем з подальшою реєстрацією.
2
Перегляньте розводку труб від стояків, яка зазвичай розташована в комунікаційних нішах в санвузлі. Це необхідно для правильної комплектації матеріалів для установки. Якщо у вас встановлені отключающие вентилі, то замініть їх кульовими кранами, цим ви вирішите багато проблем в разі подальшого ремонту.
3
Після цих попередніх робіт, можна починати збирати монтуємий вузол. Для цього куточок прикладіть до каналізаційного стояка, і зробіть розмітку для отворів великого хомута, після чого просвердлите їх. Для зручності розмістіть лічильник на куточку, зробіть розмітку під отвори хомута, прикріпіть за відходять від корпусу штуцера, і просвердлите їх.
4
Збираючи монтуємий вузол, підключіть до лічильника фільтр (для закрутки використовуйте газові ключі), попередньо намотайте на різьбу стрічку ФУМ. Після цього приєднайте гнучкі підводки, не забувши обмотати різьбу стрічкою, і закріпіть вузол хомутами.
5
Після цього перекрийте подачу води від стояка, розберіть газовими ключами зганяння. Для цього потрібно відгвинтити контргайку, муфту і прибрати зганяння із запірної арматури. Якщо раптом труби окислені, змастіть всі деталі гасом або гальмівною рідиною. Закріпіть великим хомутом куточок зі змонтованим вузлом на каналізаційний стояк.
6
В процесі установки куточка стежте, щоб він був змонтований строго горизонтально, прямі ділянки до лічильника повинні мати не менше 75 мм, після нього - не менше 45 мм. Після цих робіт підключіть гнучкі підводки до запірної арматури: однією стороною до труби, а інший до змішувача.
7
Під час установки лічильника стежте за тим, щоб стрілка на корпусі була направлена по ходу води. Фільтр слід з'єднати з лічильником з боку входу води. В процесі монтажу ретельно затягуйте всі з'єднання, щоб ні утворилися протечки. Пустіть воду. Ті ж самі дії повторіть з другим лічильником. Тепер встановлені лічильники необхідно зареєструвати в ЖКО.