Як намалювати спину.

В малюванні людського тіла дуже важливо враховувати його анатомічні особливості і форми - тільки знаючи анатомічна будова людини, ви зможете красиво і реалістично промальовувати різні частини його тіла, створюючи об'ємні і достовірні малюнки. В освоєнні графічного зображення людини важливо навчитися правильно малювати спину , а значить вивчити розташування м'язів, які формують її.
Інструкція
1
Навчіться стежити за тим, як саме з'єднуються м'язи, і як вони кріпляться до скелета в області спини. Знайдіть точки кріплення кожного м'яза до кісток, а потім починайте робити начерки олівцем, ведучи олівцеві лінії у напрямку м'язових волокон. Пластична структура спини складається з двох основних фрагментів - трапецієподібної м'язи і найширшого м'яза. Ці м'язи лежать на поверхні спини і формують її основний рельєф, а більш дрібні м'язи розташовуються під ними.
2
Уздовж хребта піднімається ще одна м'яз, яка доходить до потилиці. Грунтуючись на формі і розташуванні цього м'яза, праворуч і ліворуч від хребта промальовувати два виступаючих валика, які особливо видно в районі попереку. Кріпляться ці м'язи до крижів і нижніх ребер.
3
прорисовуючи лопатки, зверніть увагу на форму середніх м'язів, а також на рельєф плечового пояса, що включає найширші м'язи спини, а також рельєф лопаток, який формується завдяки трапецієподібним і подкостним м'язам.
4
Навчіться також промальовувати дельтоподібний м'яз - саме вона створює округлий рельєф плечового суглоба. Якнайчастіше змальовувати правильну анатомічну форму людського тіла з натури і промальовувати м'язи тіла, приділяючи увагу всім м'язам спини, щоб звикнути до їх взаємному розташуванню, і потім вдосконалити свою техніку малюнка. Тільки знаючи, як побудовано людське тіло, ви зможете реалістично намалювати його пластичну форму.