Як домогтися кубиків на животі.

Прес, схожий на плитку шоколаду, тривожить уяву не тільки чоловіків. Але виконуючи щодня звичні 50 скручувань поспіль, важко домогтися появи міцних і рельєфних м'язів живота. Виконуйте комплекс вправи для преса для просунутих атлетів, поєднуйте його з інтенсивними кардіотренуваннями і низьковуглеводної дієтою, і щастя у вигляді заповітних шести кубиків не змусить себе чекати.
Вам знадобиться
  • - гімнастичний килимок;
  • - гімнастична лава;
  • - еспандер.
Інструкція
1
Для вихідного положення ляжте на спину. Ступні повинні стійко впиратися в підлогу, кисті рук підніміть до скронь. Одночасно піднімайте праву ногу і відривайте ліве плече від підлоги, щоб торкнутися правим коліном лівого ліктя. Плавно опустіть ногу і плече майже до підлоги, потім повторіть для лівої ноги і правого ліктя. Не опускайте ноги і плечі на килимок, поки не закінчите підхід.
2
Ляжте боком поперек тренувальної лави. Заведіть руки за голову, розвертаючись, піднімайте верхню частину корпусу так, щоб в кінці руху плечі виявилися майже паралельними лаві. Якщо ви упретеся ступнями в стіну, ви зможете домогтися максимальної амплітуди руху, а значить максимальної ефективності всього вправи в цілому.
3
Ляжте на килимок, ноги злегка зігніть в колінах, праву руку покладіть на підлогу під кутом 90 градусів до тіла, а ліва притиснута до голови. Якомога сильніше опустіть коліна вправо і поверніться, таким чином, набік. Напружуючи м'язи преса, відірвіть лопатки від підлоги і підтягніть лікоть лівої руки якомога ближче до правого стегна. Виконайте те ж саме, повертаючись в іншу сторону.
4
Лежачи на спині, підніміть ноги, зігнувши їх в колінах. Кут між стегном і гомілкою повинен бути рівний 90 градусів. Накиньте стрічку еспандера на гомілки і схрестіть її під ногами. Простягніть руки вздовж тулуба, притиснувши рукоятки еспандера до підлоги. Злегка розпрямте ноги, щоб еспандер натягнувся. Тепер відриваючи сідниці від підлоги, як можна вище підніміть ноги.
5
Сядьте на край гімнастичної лави і підніміть ноги, зігнувши їх в колінах майже під прямим кутом. Для того щоб ускладнити вправу, спробуйте спирати руками об лаву, а тримати їх на рівні грудей. Тепер повільно поверніть ліве плече до правого коліна. Так само повільно повертайтеся у вихідне положення, а потім виконайте рух з поворотом в інший бік.
6
Сидячи на підлозі, злегка підніміть ноги, схрещені в щиколотках. Витягнуті вперед руки зі зчепленими пальцями повинні бути на рівні грудей. Корпус відхиліть назад приблизно на 45 градусів. Займіть положення, в якому зможете зберігати рівновагу, а потім якнайсильніше поверніть корпус в сторону. Зробіть поворот корпусу в інший бік. У процесі руху спина повинна залишатися прямій.