Як намалювати барса.

Краса і витонченість диких тварин - відмінний спосіб для будь-якого художника, і багато майстрів отримують чимало задоволення, поміщаючи на своїх полотнах зображення красивих звірів. Один з таких звірів - дикий барс, і якщо ви мрієте навчитися малювати маслом по полотну, ви можете спробувати намалювати барса в техніці олійного живопису власними руками.
Інструкція
1
Для початку підготуйте до роботи полотно, пензлі і фарби, а потім затонуйте полотно паленої Сієною. Тонкими лініями накидайте основний контур майбутнього барса - нанесіть на полотно обриси його морди і тулуба, а також місцезнаходження плям на шкірі.
2
Намітьте самі затінені області малюнка і зафарбуйте їх, щоб сформувати рельєф тулуба тварини. Разметив плями і області світла і тіні, починайте промальовувати очі барса . Приділіть достатньо уваги очам - від того, наскільки яскравими і реалістичними вони будуть, залежить, чи зможуть вони оживити барса на малюнку. Зафарбовуючи морду звіра, використовуйте фарби, органічно вписуються в основний відтінок картини.
3
Домагайтеся ефекту найбільшою природності - не робіть фарби занадто яскравими, використовуйте приглушені природні відтінки. Світлі області на картині намічайте білилами, а коричневий відтінок доповнюйте умброю паленої.
4
Створивши основний тон картини, пропрацювавши обриси морди і вималювати очі, починайте деталізувати барса . Не робіть шар фарби при деталізації занадто товстим - прозорі і тонкі шари допоможуть зробити картину легкої та структурної. Випишіть пензлем деталі морди тварини, деталізуйте фактуру хутра, а потім ретельно розфарбуйте тулуб.
5
Проробляйте малювання хутра до тих пір, поки він не стане реалістичним. Поступово покривайте весь полотно фарбою, не залишаючи порожніх місць, і нарешті, розгляньте критично картину. Ви обов'язково знайдете в ній ряд елементів, що вимагають доопрацювання - наприклад, деякі фрагменти картини можуть вимагати нових кольорів, а деякі - нових деталей.
6
допрацьовувати картину пошарово, поки вона не буде вас повністю задовольняти. Вдосконалюйте картину, домагайтеся жвавості і природності намальованого звіра.
Дикі тварини являють собою багатий матеріал для художників. Передаючи на малюнку забарвлення, фактуру шкури, форму тіла різних мешканців пустель і джунглів, ви зможете всебічно розвивати талант рисувальника.
Інструкція
1
Щоб правильно передати пропорції тіла жирафа, зробіть начерк олівцем. Довжина його шиї дорівнює відстані від спини до ніг, які переховуються за травою. Ці параметри вірні для обох жирафів. Висоту від спини до поверхні землі розділіть на три рівні частини. Верхню третину отчертите двома горизонтальними лініями, позначаючи тулуб жирафа. Причому задня його частина, оскільки знаходиться далі від глядача, буде виглядати більш вузькою, ніж передня. Жираф, що стоїть праворуч, розгорнуто до глядача боком, тому його пропорції не спотворюються візуально.
2
Намалюйте ноги тварин , на рівні колінних суглобів розширивши їх. Намітьте витягнуті голови, увінчані циліндричними рогами.
3
Розфарбуйте жирафів аквареллю. Занурте пензлик в чисту воду і проведіть нею по всьому малюнку. Почекайте 1-2 хвилини - за цей час змішайте потрібний відтінок коричневого в палітрі. Нанесіть цей колір, точково торкаючись до папері - на мокрій поверхні плями будуть розпливатися.
4
Висохлий малюнок зробіть більш живим, завдавши більш темні відтінки на ті ділянки тіла жирафа, які знаходяться в тіні.
5
Малюючи лева, побудуйте начерк за таким же принципом, використовуючи частину в якості одиниці вимірювання, за допомогою якої можна визначити розміри всіх ділянок малюнка. Оскільки забарвлення лева одноколірна, особливу увагу приділіть відтінкам світло-коричневого, яким ви будете розфарбовувати зображення. Додайте в основний відтінок світлу охру і нанесіть отриманий колір на зони передньої лівої лапи і біля вуха. Додайте трохи цегляного, щоб залити зону гриви і боки лева. Більш холодний відтінок з додаванням темно-коричневого і синього розподіліть по морді тварини і його спині. Коли основна заливка висохне, найтоншою пензликом нанесіть тонкі штрихи, щоб передати фактуру шерсті.
6
У зображенні слона важливо передати фактуру шкіри тварини. У цьому вам допоможе правильний вибір матеріалу - гуаш, акрил або масло досить щільні, щоб передати товщину і матовість шкіри. Складки і тріщини прорисуйте тонким пензликом по висохлої основі більш темним кольором. Або нанесіть на ділянки, які повинні бути покриті тріщинами, кракелюр.