Як задати колір посилання.

Якщо браузер відвідувача веб-сайту не знаходить в коді сторінки ніяких вказівок на колірне оформлення гіперпосилань, то він використовує значення за замовчуванням. Ці значення: синій для посилань в пасивному стані, червоний для активних (при наведенні курсору) посилань і відтінок кольору magenta для посилань вже відвіданих. Така колірна схема не завжди поєднується з колірним рішенням дизайну сторінки, тому зазвичай в код включають блок описів стилю посилань.
Інструкція
1
Складіть набір інструкцій для браузера, який буде містити описи квітів посилання в трьох станах. Виглядати він може, наприклад, так: a: link {color: Red;} a: visited {color: Yellow;} a: hover {color: Orange;} Тут "a" на початку кожного рядка називається «селектором» і вказує тег , до якого браузер повинен застосовувати поміщене у фігурні дужки опису стилю. "A" - це і є тег гіпер посилання. Слово, доданий до селектора через двокрапку, називається «Псевдокласи» - по ньому браузер визначає, до якого зі станів посилання відноситься стиль у фігурних дужках. link відповідає звичайній посиланням, visited - засланні вже відвіданого, а hover - засланні при наведеному на неї курсорі. Кольори, присвоєні параметру color всередині фігурних дужок, можуть бути вказані як найменуванням відтінку кольору, так і його шістнадцятковим кодом.
2
Якщо треба задати різні кольори різним групам посилань на сторінці, то надайте кожній групі власне позначення («клас») і зробіть для кожного з них окремий опис стилів. Наприклад, назвіть одну групу LinksRed, а іншу - LinksGreen. Тоді опис стилів буде виглядати так: a.LinksRed: link {color: Red;} a.LinksRed: visited {color: Yellow;} a.LinksRed: hover {color: Orange;} a.LinksGreen: link {color: Green; } a.LinksGreen: visited {color: DarkGreen;} a.LinksGreen: hover {color: Lime;} А в тегах посилань кожної групи треба вказати до якого класу вони відносяться. Наприклад: Червона посилання Зелена посилання
3
Ці інструкції написані на мові CSS (Cascading Style Sheets - «Каскадні таблиці стилів»), тому їх треба помістити всередину тега style, що відокремлює їх від інших інструкцій у вихідному коді сторінки, написаних мовою HTML (HyperText Markup Language - «мова розмітки гіпертексту»):
4
Помістіть підготовлений блок опису стилів посилань в заголовну частину вихідного коду сторінки - вона обмежена тегами і .